• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

SPlayer 3.6.1731 Final

by_yeniceri

Üye
Kayıtlı Üye
Offline
#1


SPlayer 3.6.1731 Final

150'den fazla özelliği çok az yer kaplamasına rağmen kullanıcılara sunmayı başaran SPlayer, minimalist tasarımıyla basit ama etkili programlardan hoşlanan kullanıcıları bekliyor. Herhangi bir codec sorunu olmadan neredeyse tüm ses ve video formatlarını çalıştıran oynatıcı açık kaynak kodlu olarak tasarlandığı için tamamen ücretsiz.

Özellikle HD videoların renk ayarlarını hem daha canlı hem de gözü yormayacak ayarlara otomatik getiren SPlayer farklı özellikleriyle sizi şaşırtabilir. Sistemde az bellek harcayan program, düşük tüketim ilkesiyle taşınabilir bilgisayar için önemli bir avantaj sağlıyor. SPlayer kurulum aşamasında donanımınıza en uygun ayarları otomatik ayarlayarak kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Üst düzey kullanıcılar istedikleri zaman ayarlarını elle değiştirebilirler.

.: Özellikler :.
# Düşük sistem kullanımı
# Kolay kullanım sağlayan 150'den fazla özellik
# Az yer kaplayan küçük boyut
# Açık kaynak kodlu
# Şık ve kişiselleştirilebilir arayüz

.: SPlayer'ın desteklediği bazı formatlar :.
AIF, AIFC, AIFF, ALAC, AU, SND, WAV, CDA, CSF, DRC, DSM, DSV, DSA, DSS, AC3, DTS, VOB, IFO, D2V, FLAC, FLV, FLC, FLIC, IVF, IVM, MKA, MIDI, 3GP, 3GPP, APE, MP3, M4A, M4B, AAC, MPC, OGM, OGG, RMVB, RATDVD, RA, RM, SWF, DAT, AVI, WMA, WMVBoyut: 6,92 MB
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
MD5: D6A28B5E173ECB8755AA619FAB61B8DE
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows Xp / Vista / 7