1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Star Citizen İçin Yeni Bir Tanıtım Videosu

Konusu 'Oyunlar' forumundadır ve usta 77 tarafından 21 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. usta 77

usta 77 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Star Citizen İçin Yeni Bir Tanıtım Videosu

Topladığı 60 milyon doları geçgin bağıç meblağsıyla uzun süredir oyun dünyasında oldukça konuşulan bir oyun oyun olan Star Citizen için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.

Cloud Imperium Games
    tarafından geliştirilen ve Kickstarter'da aldığı bağışlarla adından sıkça söz ettiren Star Citizen adına yeni videolar gelmeye devam ediyor.
    Sağladığı 60 milyon doları geçgin bağışla Guinness Rekorlar Kitabı'na bile girmeye hak kazanan yapım, sunacak olduğu uzay simülasyonu sistemiyle de oldukça merak uyandırıyor.

Star Citizen güçlü grafik motoruyla dikkat çekiyor

CryEngine 3 grafik motoruyla hala geliştirilme sürecinde olan Star Citizen, maalesef sadece PC platformuna özel piyasaya sürülecek. Projenin başında da oyun dünyasının önemli video oyun tasarımcılarından Chris Roberts bulunuyor.
    Yayınlanan yeni tanıtım fragmanına baktığımızda Star Citizen evreninin ne kadar geniş olduğundan, kaliteli grafik kaplamalarından ve savaş sistemien dair görüntüler paylaşılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör: 22 Haziran 2015

Sayfayı Paylaş