Sunny AT-10055FTA Türksat 1C Güncel Frekans Listesi ve Yükleme Editorü (04.12.2010)

Doganay1965

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.

Sunny AT-10055FTA cihazı olan arkadaşlar... Bu dosyayı indirip Resimli Anlatımları dikkatlice okuyup 100% doğru olduğundan emin olduğunuz frekansları bulup kendi Güncel Listenizi kendiniz hazırlayabilir ve uydudan gerçekleştirdiğiniz güncel listenizi AliEditor Frekans Yükleme yazılımı ile bilgisayarınıza aktararak çok kısa bir zamanda uydunuza geri yükleyebilirsiniz.

Kısa bir süre önce bir Sunny AT-10055FTA uydu cihazı aldım ve kurdurdum. Cihaza Türksat 1C Frekans Listesi yüklemişler. Fakat ATV, Show TV, Fox gibi her zaman seyrettiğimiz kanalların olmadığını gördüm ve AliEditor programı ile kendi güncel listemi kendim hazırladım. 234 TV kanalı ve 88 Radyo kanalı. Atv, Show TV, Fox, Kanaltürk, Habertürk, Cine5, NTV, NTV Spor gibi kanallar yüklenmiştir.

Aşağıdaki dosyanın içerisinde Türksat 1C Güncel Sıralı Frekans Listesi mevcut. Ayrıca AliEditor Frekans Yükleme yazılımı + kendi frekans listenizi nasıl düzenleyebileceğinizi anlatan Word formatında bir resimli anlatım dosyası da mevcuttur. Bu güncel liste Sunny AT-10055FTA model uydu cihazı içindir. Word dosyasını dikkatlice okuduktan sonra yükleyin lütfen. Yüklemeden doğacak sorumluluk size aittir. Bu konuda hiç bir bilgim olmadığı halde araştırarak kendi frekans listemi hazırlamayı ve yüklemeyi öğrendim ve sizinle paylaşmak istedim.

Not: Resimli Anlatım dosyasını dikkatlice okumadan yükleme yapmayın lütfen. Önce okuyup kavrayın. Aksi halde Reciever'inizi bozabilirsiniz.
Teşekkür etmeyin. Yalnızca yürekten Allah bu kardeşimizden razı olsun deyin yeter...

Eklentiler

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar Elimde eskilerden kalma AT-10056 FTA PVR var 10055 le aynı mıdır yazılımı ve kanal listesi ? Yardımcı olabilecek varmıdır ?

Geri
Yukarı