T11 root aracları

Konusu 'Android Cihazlar - Telefonlar - Smart TV' forumundadır ve uydudoktoru tarafından 1 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. uydudoktoru
  Offline

  uydudoktoru Tanınmış Üye Yönetici Yönetici

  Katılım:
  13 Haziran 2009
  Mesajlar:
  2.143
  Ödül Puanları:
  48
  T11’de gereksiz firma Turkcell'in gereksiz birçok programı yüklü. Bu çöplerden kurtulmak için cihazı root etmeniz gerekiyor.  1. Bilgisayarınıza Droid Explorer programını kurun.
  2. Telefonumuzun USB hata ayıklama modu açık olması gerek.
  3. Telefonunuzun hafıza kartına RAR dosyasından çıkan su-bin-3.0.3.2-d-signed.zip, superuser-3.0.7-efghi-signed.zip ve update.zip dosyalarını kopyalayın. ZIP'li şeklini bozmadan kopyalayın!
  4. Telefonun bilgisayarla USB bağlantısını kesmeden, Droid Explorer programını çalıştırın.
  5. Program telefonunuzu tanıyacaktır ve içindeki dosyaları gösteren bir pencere ile açılacaktır.
  6. Droid Explorer programının penceresinde File, Edit yazılarının altında yer alan simgelerden kapatma simgesinin sağındaki 4 renkli kalkan simgesine tıklayın ve açılan pencereden "Reboot devices into recovery mode " seçeneğini seçin.
  7. Bundan sonra telefon kapanıp kendiliğinden Recovery moda geçecektir.
  8. 4 seçenekli Recovery menüsünde 2. seçeneği ses kısma tuşuna basarak seçin ve görüşmeyi sonlandırma tuşuna basarak update.zip dosyasının yüklemesini sağlayın.
  9. Yükleme işlemi bittikten sonra daha geniş bir Recovery menüsü açılacaktır.
  10. Yine ses kısma tuşu ile "Install ZIP from SD Card" seçeneğine gelip bu kez menü tuşuna basın, daha sonra açılan 4 seçenekli menüde ilk seçeneği seçip yine menü tuşu ile çalıştırın.
  11. Yeni açılan pencerede telefonunuzun SD kart bölümünde yer alan dosyalar görünecektir.
  12. Ses kısma tuşunu kullanarak önce su-bin-3.0.3.2-d-signed.zip dosyasını seçip menü tuşuna basarak bu dosyanın kurulmasını sağlayın.
  13. Daha sonra yine 4 seçenekli menüye geri dönecesiniz. Aynı şekilde ilk seçeneği seçerek bu kez de SD kart içinden superuser-3.0.7-efghi-signed.zip dosyasını kurun. Bu işlemden sonra cihazınızı root etmiş olacaksınız.


  Ancak çok seçenekli Recovery menüsü kalıcı olmuyor. Daha sonra cihaz root’lu olduğundan uygun bir Recovery kurarsanız iyi olur. System App Remover programı ile telefonda kurulu gereksiz gördüğünüz programları ROM’dan kaldırabilirsiniz.
  Oluşacak sorunlardan siz sorumlusunuz.

  Download:

  T11 Root Araçları.rar (MediaFire)

  FileSwap.com : T11_ROOT_ARACLARI.rar download free
   
  Son düzenleme: 21 Eylül 2015
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

 1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.
  Notu Gizle