1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Taplin 19000ci sorunu

Konusu 'Taplin Ibm Serisi' forumundadır ve yunus67 tarafından 7 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. yunus67

yunus67 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    selam.bende taplin 19000cı var.geçengün göstermeyen ve şifreli kanalları sildim.temizledim ve tekrar arama yaptırdım.ama silinen ve göstermeyen kanalları bulmadığı gibi silmediğim kanallardan başka kanal bulmuyor.bu türksattada böyle.sirüste de ve hotbird de de.neden acaba?yardımcı olabilirmisiniz? teşekkür ederim.

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    http://www.uydudoktoru.com/taplin-i...0ci-19000ci-starlight-guncel-yazilimlari.html

Linkteki yazılımlardan eski versiyonlardan birini yükle arkadaşım ve tekrar dene

3. yılmazçakır

yılmazçakır Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    taplı 1900 cı açılmıyyor ustam ne olabılır

4. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    açılmıyor derken ekranına hiç mi elektrik gelmiyor biraz açıklayıcı yazarsanız daha iyi ve net cevap alırsınız..

Sayfayı Paylaş