1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Taplin 19000CI Starlight loading sorunu.

Konusu 'Taplin Ibm Serisi' forumundadır ve cv64 tarafından 21 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. cv64

cv64 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Merhabalar,

Taplin Starlight cihazıma dalgınlıkla yalnış yazılım gönderdim.,malesef ekranda loading... yazmakta ve yeni yazılım kabul etmemekte.Yardımlarınızı rica ediyorum.
    Teşekkürler.

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    yazılım almıyorsa yapacak fazla bir şey yok demektir bu durumda flash yazılması gerekiyor..

3. cv64

Ödül Puanları:
    0
    Anladım Üstat,

Peki flash dump atmak için özel bir program varmıdır? Kendimiz üstesinden gelirmiyiz? Olmadı İstanbul Anadolu yakasında ( Tuzla -Maltepe ) yardımcı olabilecek servis telefon ve adresi konusunda yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

4. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Elimde flash programlayıcı yol olsaydı ben yapardım.fakat kendinizin yapacağı bir şey değil fabrikası beylik düzünde cihansat firması oraya kargo et gerekeni yaparlar arkadaşım

5. cv64

Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler Üstat,

Cihansat merkez servis ile görüştüm..yardımcı olacaklarını söylediler.

Tekrar teşekkürler.

Sayfayı Paylaş