1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Taplin 2009Fta Plus - Taplin 19100 FTA Görüntüde Kırılma Kayma Sorununun Çözümü

Konusu 'Taplin 2009Fta Plus - Taplin 19100 FTA' forumundadır ve guclusat tarafından 28 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48

wodex 2009Fta Plus - wodex 11100 FTA ,Taplin 2009Fta Plus - Taplin 19100 FTA modellerde skartdan rf ve rca da görüntü alamama veyada osilatör kayar gibi görüntüde kayma ve mat bir görüntü problemi olan arızalarda resimdeki işaretlenmiş olan c 1815 transistörü değiştirmek yeterli olacaktır

Kullanılabilecek transistörler:
    2SC2328A NPN
    2SC639 NPN
    VEYA belittiğimiz transistörler yoksa yada bulamazsanız NPN 500ma---1A arası bir transistör kullanabilirsiniz.

2. merkezsat

merkezsat Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    ustam ben bu mesajı görmeden önce başıma geldi kırılma ve atlama bende farklı bir çözüm bulmuştum paylaşmak isterim..

3. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    Yukarda resimdeki anlatım sorunu çözmekte olup burası bir paylaşım sitesidir neden paylaşım olmasın ki.

4. merkezsat

merkezsat Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    yapyığım işlemin fotoğrafına çektim ama fotoğrafı mesajı ekleyemiyorum

5. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
  6. ramazanbiricik

ramazanbiricik Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    evet bendede aynı sorun vardı burda yazılanları yaptım düzeldi sağolun arkadaşlar emeğinize sağlık bu tür şeyleri paylaşırsak iyi olur çünkü beni 20-30 tl masraftan kurtardı

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş