1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Taplin 6600m ci modul

Konusu 'Taplin Eski TD Ve NEW Serisi' forumundadır ve Atalaytas tarafından 17 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. Atalaytas

Atalaytas Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Slm benim receiver eski taplin 6600m ci emu yok ama modul kart var eskiden cine 5 izlerdim. Acaba bu kartla sifreli kanalları cozebilirmiyim.

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    hayır arkadaşım maalesef bir özelliği kalmadı yeni bir cihaz almanız gerekmektedir.

3. Atalaytas

Atalaytas Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Tamamda d smart da modul kart çıkarttı. Alsam açmazmı. Geçen sene lig tv yi modul kartla izliyodum.

4. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    yukardaki sorun ile bu sorduğunuz soru aynı mı?

ilk sorunuzun cevabı kartınız bir işe yaramaz yeni makine almanız gerkmektedir.
    ikini soruna gelince dsmart modulu alacaksanız abone olup alınız cıhaza takın bakın çalışıyor mu çalışmazsa zaten yeni bir receiver almanız gerekecek. sonuç olarak istediğiniz sistemi desteklemediği sürece yeni makine almanız gerekiyor.zaten eski makine yazılımı yok.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş