Taplin 8100-8800ci-9900cxci-skywalker Sorularınız Ve Çözümleri

slm ustam bende sky walker var birine yazılım yükletirdim sanırım başka modelinkini yüklemiş kanallar gösteriyor fakat bazen ses kendiliğinden azalıp çoğalıyor bazı kanallarda gelmiyor ileri geri yapınca geliyor trt leri açıyor dedi onlarıda açmiyor ne yapmam gerek teşekkürler

Arkadaşlar kolay gelsin.... Sorunum skywalker cihazım start yazıp o şekilde kalıyor. Ne yapmam lazım.... Teşekkür ederim....

selam ! Elimde skywalker ve 8800 cı var bunların sinyalleri var ama kanal aratmaya gelince failure diyor bu konuda çok hızlı bir cevap kimden alabilirim saygılar...

Cevaplarınız için teşeekkürler.Fakat bu dosyaların içinde nasıl yüklendiğini belirten bir açıklama göremedim bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

cihazınızda teknik bir sorun da olabilir önce forumdan herhangi bir kanal listesini tekrar yükle ve test et

taplin 8800-9900-skywalker

elimde 3 adet taplin var 2 si halen failure diyor 1 i strt yazıp açılmaya çalışıyor bunlara yazılım attım ama nafile hiçbir değişiklik yok yardımcı olacak var mı?

8800 cı 2 oldu nedir bu taplinlerin sorunu anlayamadım yazılımı yanlış mı yüklüyorum acaba?kısaca elimde 4 taplin var sorunları hemen hemen aynı ve 3 ü kanal çıkarmıyor 1 i start diyor açılıp kapanıyor saygılar...

guçlusat usta elımde taplin 8800 dcı (meteware) cıhaz var. cihazda sınyal kalıte var ama goruntu yok. bu tur arızayı neden yapar.(3.3v regule sağlam. sıfır tuner takıldı. 8012 trstor değişti. a1013 trstor değişti.)

guçlusat usta elımde taplin 8800 dcı (meteware) cıhaz var. cihazda sınyal kalıte var ama goruntu yok. bu tur arızayı neden yapar.(3.3v regule sağlam. sıfır tuner takıldı. 8012 trstor değişti. a1013 trstor değişti.)
arkadşım o cihazlarda 194 tuner kulanılmakta onun yerine 194 a taktıysan ondan olabilir .194 taktıysan tunerin 8 ve 9 nolu ayaklarında sda ve scl sinyali varmı ona bak eğer var ise sorun cpu ya doğru gitmektedir eğer sorunu çözemezsen uyducukasim@hotmail.com msn ye eklersen arkadaştan gerekli net doğru bilgi alabilirsin

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar giresun da taplin servisi var mı? Nette aradım bulamadım... Varsa telefonunu yada en azından adını verirseniz sevinirim.

Arkadaşlar giresun da taplin servisi var mı? Nette aradım bulamadım... Varsa telefonunu yada en azından adını verirseniz sevinirim.

Kalaman Ticaret Tel:0454 513 11 04

S.Sınırlıoğlu Cd. No:73 GÖRELE Giresun
---------
Işık Elektronik Tel:0454 611 42 64

Uzun Sok No:20 ESPİYE Giresun
----------
Mutlu Elektronik Tel:0454 216 27 12

Gazi Cad. Gönül Sok. Dışbaşı Apt. No:1 Giresun

Geri
Yukarı