Taplin 9000 Ve 9001Fta Plus 12.06.2010 Digi tv ,biss ok yazılımı

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
Taplin 9000 Ve 9001Fta Plus 12.06.2010 Digi tv ,biss ok yazılımı arkadaşlar iyi seyirler.

Yükleyici zip içinde mevcut olup bu yazılım 1 saat içinde versiyon 0.3.3.7 olarak ota sistemine eklenecektir

Eklentiler

• osd20_plus_12.06.2010.zip
    1 MB · Görüntüleme: 215
mrb acab bu yazılım ile trt 1 deki dünya kupası maçlarını izleyebilirmiyim. Şu an izleyememekteyim acaba hangi yazılım yüklemem gerek yardımcı olursanız sevinirim.

Sayın güçlüsat benim bildiğim kadarıyla bu cihazlar uydudan güncellemeliydi hatırladığım kadarıyla bu yazılımlar uydudan chazlara aktarılmıyormu bir teknik bir sorunmu var .Ayrıca malum digi tv nagra 3e geçicek bzim cihazlarımızda alternatif 39 daki bulsat com paketini izleyebilecekmiyiz ...Bilgilendiriseniz sevinirim..

bulsat paketini şu anda izleyemeyeceksiniz.yazılım çalışmaları devam etmekte güncelleme uydudan veriliyor

Hocam öncelikle çalışmalarınızı takdirle izliyorum. Üsdat hellassat'ı ayarlamak istiyorum, öncelikle tavsiye edermisin birde orda bulunan bulsar paketinin çözülmesine ilişkin cihansatın çalışmaları ne aşamada. Hayırlı işler bol kazançlar dilerim

bulsat paketini şu anda izleyemeyeceksiniz.yazılım çalışmaları devam etmekte güncelleme uydudan veriliyor

hellasat bende kurulu değil ve hellasat uydusu hakkında bir bilgim yok bulsata gelince bir çalışmamız var fakat bitmedi.

Geri
Yukarı