1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Taplin 9000 Ve 9001Fta Plus 12.06.2010 Digi tv ,biss ok yazılımı

Konusu 'Taplin 9000 Ve 9001Fta Plus' forumundadır ve guclusat tarafından 12 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Taplin 9000 Ve 9001Fta Plus 12.06.2010 Digi tv ,biss ok yazılımı arkadaşlar iyi seyirler.

Yükleyici zip içinde mevcut olup bu yazılım 1 saat içinde versiyon 0.3.3.7 olarak ota sistemine eklenecektir

Ekli Dosyalar:

2. anemon

anemon Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    mrb acab bu yazılım ile trt 1 deki dünya kupası maçlarını izleyebilirmiyim. Şu an izleyememekteyim acaba hangi yazılım yüklemem gerek yardımcı olursanız sevinirim.

3. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    TRT maçları şifresiz olarak 11919 vertikal 24444 frekansından verilmektedir. ​

4. anemon

anemon Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ediyorum .

5. 54arnavut

54arnavut Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Sayın güçlüsat benim bildiğim kadarıyla bu cihazlar uydudan güncellemeliydi hatırladığım kadarıyla bu yazılımlar uydudan chazlara aktarılmıyormu bir teknik bir sorunmu var .Ayrıca malum digi tv nagra 3e geçicek bzim cihazlarımızda alternatif 39 daki bulsat com paketini izleyebilecekmiyiz ...Bilgilendiriseniz sevinirim..

6. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    bulsat paketini şu anda izleyemeyeceksiniz.yazılım çalışmaları devam etmekte güncelleme uydudan veriliyor

7. taplinx1

taplinx1 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Hocam öncelikle çalışmalarınızı takdirle izliyorum. Üsdat hellassat'ı ayarlamak istiyorum, öncelikle tavsiye edermisin birde orda bulunan bulsar paketinin çözülmesine ilişkin cihansatın çalışmaları ne aşamada. Hayırlı işler bol kazançlar dilerim

8. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    hellasat bende kurulu değil ve hellasat uydusu hakkında bir bilgim yok bulsata gelince bir çalışmamız var fakat bitmedi.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş