1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Taplin 9000fta ile PB PG izlenmiyor?

Konusu 'Acemiler Diyarı' forumundadır ve prelude tarafından 29 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. prelude

prelude Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Taplin 9000fta cihazımla PB ve PG kanallarını izleyemiyorum. Hangi programı kurmam gerekiyor? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    forumdan en son yazılımını yükle ve şunlarıda yap düzelir: Emu Açma Ve Kapama Kodu ise : Menü+sistem ayarları+tv sistemi+0000

3. prelude

Ödül Puanları:
    0
    Emuyu kontrol ettim dediğin gibi, şu anda emu açık görünüyor kapatmam mı gerek? Ayrıca taplin'in en son yazılımı hangisi acep linki bulamadım kusura bakmayın.

4. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    emu açıksa tamam kapatırsan zaten çalışmaz

Taplin 9000Fta - Uydudoktoru

yazılımları ve yükleyicileri yukardaki linte bulabilirsiniz

5. prelude

Ödül Puanları:
    0
    Bugün 9000fta cihazına en güncel sürümü yüklettim fakat PG ve PB'yi actıgımda sinyal yok diyor. Sorun nedir sizce? Ne yapmam gerekiyor?

6. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    dayzeg ayarına bak arkadaşım

7. civan

civan Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    bende dicibox 70400fta var thor uydusunda daha önce seyrettiğim bir çok kanalda şimdi sinyal yok diyor çok az kanal gösteriyor acaba benim antenin ayarımı bozuldu yoksa uydudamı bir sorun var en son verdğiniz yazılımıda yükledim birşey değişmedi yardımcı olursanız sevinirim

8. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    şifreler değişti arkadaşlar yeniden şifre girilmesi lazım key bölümünde mevcuttur yeni yazılımları hazırlayana kadar elle key girebilirsiniz sinyal cekmıyorsa antenden olabilir

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş