Taplin 9000fta ile PB PG izlenmiyor?

prelude

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Taplin 9000fta cihazımla PB ve PG kanallarını izleyemiyorum. Hangi programı kurmam gerekiyor? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

forumdan en son yazılımını yükle ve şunlarıda yap düzelir: Emu Açma Ve Kapama Kodu ise : Menü+sistem ayarları+tv sistemi+0000

Emuyu kontrol ettim dediğin gibi, şu anda emu açık görünüyor kapatmam mı gerek? Ayrıca taplin'in en son yazılımı hangisi acep linki bulamadım kusura bakmayın.

Bugün 9000fta cihazına en güncel sürümü yüklettim fakat PG ve PB'yi actıgımda sinyal yok diyor. Sorun nedir sizce? Ne yapmam gerekiyor?

bende dicibox 70400fta var thor uydusunda daha önce seyrettiğim bir çok kanalda şimdi sinyal yok diyor çok az kanal gösteriyor acaba benim antenin ayarımı bozuldu yoksa uydudamı bir sorun var en son verdğiniz yazılımıda yükledim birşey değişmedi yardımcı olursanız sevinirim

şifreler değişti arkadaşlar yeniden şifre girilmesi lazım key bölümünde mevcuttur yeni yazılımları hazırlayana kadar elle key girebilirsiniz sinyal cekmıyorsa antenden olabilir

Geri
Yukarı