Taplin 9000Fta sssp (cardshare) Yazılım

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
Taplin 9000Fta sssp (cardshare) Yazılım ektedir arkadaşlar yazılım çalışması için wsp 0.9.8 programının kullanılması gerekmektedir.

sssp sistemi pc üzerinden wsp programı ile paralı yada internetten bulunan free yani bedava serverleri kullanarak rs232 ile bazı kanalları izlemektir.Program test edilmiş olup sistemin çalışması için ise resimdeki uygulamayı yapınız.

sssp1..jpg

sssp2..jpg

Wsp 0.9.8 programının resimi aşağıda sunuyorum ayarları resimdeki gibi yapınız server kısmına ya bedava server bulunuz yada para ile newcand server alınız arkadaşlar

wsp1..jpg

Eklentiler

• Taplin 9000Fta_ss&#11.zip
    679,3 KB · Görüntüleme: 28
merhabalar, bu programı çalıştırdım ve r232 kablo ile cihaza bağladım ama bir sonuç alamadım. Acaba sistem gerçekten çalışıyor mu? Yine deneyelim mi?

Yukarda nasıl çalıştığını gösteren resimler mevcuttur.Test edilmiştir.yaptığınız ayarları kontrol ediniz.emu açık olacak sssp ile emu açık olacak

Programı çalıştırıyorum. Resimde görülen uyguladım. Bende Taplin 9000 fta var ve emu yu 8888 ilee atım. Bilgisayarı r 23 2 kablosu ile bağladım. Hiç bir hata vermiyor ve prgram gayte güzel çalışıyor. ama bir türlüv şifreli kaanaalleri çözzemedim. Bir öncveki sorumda SSSP açmamı demiştiniz. Bu SSSP nereden açılır acaba? treşekkürler şiimdiden

yukardaki resimlerde sssp nasıl aktif edilir mevcuttur emu ise tv sistemine gelip 9999 tuşlayınız ekran altında yine kırmızı bir ikon ve üzerine düzen yazacak bu emu açık demektir.birde bulduğunuz free server aktif olması lazım bunuda 3 resimdeki gibi protokol yanında yanan yeşil ışık ile anlayabilirsiniz.

Geri
Yukarı