1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Taplin 9000Fta sssp (cardshare) Yazılım

Konusu 'Taplin 9000Fta' forumundadır ve guclusat tarafından 1 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Taplin 9000Fta sssp (cardshare) Yazılım ektedir arkadaşlar yazılım çalışması için wsp 0.9.8 programının kullanılması gerekmektedir.

sssp sistemi pc üzerinden wsp programı ile paralı yada internetten bulunan free yani bedava serverleri kullanarak rs232 ile bazı kanalları izlemektir.Program test edilmiş olup sistemin çalışması için ise resimdeki uygulamayı yapınız.

sssp1..jpg

sssp2..jpg

Wsp 0.9.8 programının resimi aşağıda sunuyorum ayarları resimdeki gibi yapınız server kısmına ya bedava server bulunuz yada para ile newcand server alınız arkadaşlar

wsp1..jpg

Ekli Dosyalar:

2. lazer

lazer Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    merhabalar, bu programı çalıştırdım ve r232 kablo ile cihaza bağladım ama bir sonuç alamadım. Acaba sistem gerçekten çalışıyor mu? Yine deneyelim mi?

3. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    Yukarda nasıl çalıştığını gösteren resimler mevcuttur.Test edilmiştir.yaptığınız ayarları kontrol ediniz.emu açık olacak sssp ile emu açık olacak

4. lazer

lazer Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Programı çalıştırıyorum. Resimde görülen uyguladım. Bende Taplin 9000 fta var ve emu yu 8888 ilee atım. Bilgisayarı r 23 2 kablosu ile bağladım. Hiç bir hata vermiyor ve prgram gayte güzel çalışıyor. ama bir türlüv şifreli kaanaalleri çözzemedim. Bir öncveki sorumda SSSP açmamı demiştiniz. Bu SSSP nereden açılır acaba? treşekkürler şiimdiden

5. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    yukardaki resimlerde sssp nasıl aktif edilir mevcuttur emu ise tv sistemine gelip 9999 tuşlayınız ekran altında yine kırmızı bir ikon ve üzerine düzen yazacak bu emu açık demektir.birde bulduğunuz free server aktif olması lazım bunuda 3 resimdeki gibi protokol yanında yanan yeşil ışık ile anlayabilirsiniz.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş