1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Taplin 9001Fta Plus İ devre şeması lazım

Konusu 'Uydu Alıcı Şemaları' forumundadır ve jordan61 tarafından 16 Ekim 2011 başlatılmıştır.

1. jordan61

jordan61 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    selam . Taplin 9001Fta Plus İ devre şeması arıyorum arkadaşlar.rp4 direnci patlamış okunmuyor.teşkürler.

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Arşivimizi bir inceleyelim arkadaşım olmazsa bende yok fakat olan arkadaşlar yazabilirler cihaza bakabilirler..

3. jordan61

Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar piyasadaki yeni üretilmiş bazı cihazların beslemeleride aynı model galiba.örneğin hiremco zapper,boteech 2100 vs.bilen biri varsa Allah rızası için yazsın.rp4 mercimek tipi yeşil renkli direnç patladı hemen sigortanın yanında.veyahut bunun yerine nasıl birşey koyabilirim.bu Varistör(Voltaja Duyarlı Direnç) miş ve besleme girişlerine konuyormuş.görevide yüksek gerlim geldiğinde sigortayı attırmak imiş.yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme: 18 Ekim 2011
  4. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    eğer varistör ise yerine piyasadan herhangi bir tane alıp takabilirsiniz.Takmazsanız da yine devreniz çalışır arkadaşım çalışmasında bir sorun çıkarmaz..

5. jordan61

Ödül Puanları:
    0
    devredeki arızalı parçaları değiştirdim.varistörü yanmış halde devrede bıraktım cihaz çalıştı.güçlüsat usta ilgilendiğin için çok teşekkürler.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş