Taplin 9001fta plus için çözüm?

aliharbiye

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bugün bana son güncel olan yazılım atıılması için taplin 9001fta plus cihaz geldi bende normal yükleme loaderi ve yazılım dosyasını netten indirerek cihaza yükledim yükleme sorunsuz olarak gerçekleşti ama cihaz kapanıp açıldıktan sonra ofd'de strt yazısı çıktı ve nereye bastıysam cihaz bir türlü açmadı tvye bağladığım zaman ekranın orta kısmında şöyle bir yazı çıkıyor L01041-S20081027-183116720081027-175053 hata kodunu alıyorum cihazı çalışır duruma getirmem için ne yapabilirim saygılarımla aliharbiye

Merhaba arkadaşlar bugün bana son güncel olan yazılım atıılması için taplin 9001fta plus cihaz geldi bende normal yükleme loaderi ve yazılım dosyasını netten indirerek cihaza yükledim yükleme sorunsuz olarak gerçekleşti ama cihaz kapanıp açıldıktan sonra ofd'de strt yazısı çıktı ve nereye bastıysam cihaz bir türlü açmadı tvye bağladığım zaman ekranın orta kısmında şöyle bir yazı çıkıyor L01041-S20081027-183116720081027-175053 hata kodunu alıyorum cihazı çalışır duruma getirmem için ne yapabilirim saygılarımla aliharbiye

http://www.uydudoktoru.com/taplin-9...-plus-otasiz-id-01041-guncel-yazilimlari.html

cihazı kapalı konuma getirip yukardaki linkte bulunan yazılımlardan birini erom yükleyici ile seç ve ileri yada next sekmesine tıkla cıhazı fişe tak yükleme başlayacak ve cihaz çalışır konuma gelecektir cihaza hatalı yazılım yüklemişsiniz arkadaşım hata kodu anlamı bu
size gelen cihaz otasız bir model

EROM.zip‎ erom yükleyici

Saygı değer dostum çok ama çok teşekkür ediyorum gerçekten bu güzel ilgin karşısında sana ve kültürüne çok saygı duyuyorum hakikaten cihazıma otlı yazılım atmıştım yardımından sonra şimdi ise cihaz çalıştı kendine geldi çok saol sormak istediğim emuyu nasıl açacam ve biss leri bu cihaz açarmı trt1 ntvs vs ilgine tekrar sonsuz teşekkürlerimi arz ediyorum saygılarımla aliharbiye

Arkadaşım Biss keyleri gördüm cihazın içinde mevcut emuyu aktif ettikten sonra kanallar şifreye girdiyinde kanalları açar dimi??

Geri
Yukarı