1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Taplın 9009i usb dıgıtürk kanallarını izleme

Konusu 'Taplin 9009İ USB' forumundadır ve GHOST tarafından 9 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. GHOST

GHOST Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Güçlüsat ustam,apartmanda merkezi uydu sistemi var ayrıca digitürk uydusu da var ama ben 9009i usb cihazımla digitürk kanallarını izleyemiyorum.Cihazıma başka yazılım mı atmam gerekiyor?yardımcı olursanız sevinirim.Saygılarımla

2. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    merkezi sistemde digitürk anteni olması ile senin cihaz ile dt izleyemezsiniz abone olup dt cihazı almanız lazım.daha önceden kart ve modil veriliyordu ozamanlarda cihazınız ile izleyebilirdiniz..şu anda dt cihazı almanız lazım..

3. GHOST

GHOST Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Peki uydu alıcımı hiremco uydu alıcısı olarak değiştirebilirmiyim?

4. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    yazılımını değiştirebilirsiniz forumda bu konu ile ilgili bir yazılım vermiştim onu yükleyiniz..

5. GHOSTY

GHOSTY Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Güçlüsat ustam taplin 9009i cihazımda idman tv,aerbeycan tv,rustavi ve georgian tv ler maç yayınlarında şifreye giriyor ve açılmıyor.Güncel biss keyler yüklü olduğu halde açılmıyor.Yapmam gereken başka bir işlem varmı?başka marka sıradan uydu alıcıları bile bu kanalları açıyor.Bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Saygılarımla,

6. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    identleri değişmiştir cihazın tp listesini komple sil yeniden arattır ve keyleri kontrol et olmaz yeniden gir..

Yüklüyor...