Taplin 9009İ USB Güncel Kanal Listelerini Buradan Takip Ediniz

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
Taplin 9009İ USB Güncel Kanal Listeleri Tarih 03.07.2010

İzlemek İçin Tıklayınız

Hem .ddf uzantılı Hemde .udf uzantılı kanal listelerini yüklemek nasıl olur videolu anlatıma nasıl yükleneceğiniz anlattım fakat .ddf kanal listeleri yüklendikten sonra bir yenisi yüklenene kadar silinmezler

NOT : .ddf Kanal listesi yükleme işlemi bitince fabrika ayarlarına dönünüz

.udf uzantılı kanal listelerinde fabrika ayarlarına dönmeyiniz dönerseniz kanal listeniz silinir

Videoyu izlemek için yukardaki linke tıklayınız

03.07.2010 Tarihli kanal listelerinin bir özelliği var arkadaşlar.Uydudan güncelleme sistemine ekleyeceğiz fakat ota sistemine kullanamayan kullanıcılarınız için burdaki fabrika ayarlarına dönünce silinmeyen kanal listeleri diye adlandırdığımız defaultdb kanal listelerini yükleyiniz.Bu kanal listesinin diğerlerinden farki nedir diyeceksiniz.

Bir çok müşterilerimizden NTV ve CNBC-e kanalının teletex çalışmıyor diye şikayetleri vardı ve bu sorunun yazılım yapılarak düzeltilmesini istiyorlardı fakat sorun yazılımlardan değil arkadaşlar sorun cihazların üzerindeki database çok eski yeni tadabase yüklenmeyince sorun düzelmiyor.burdaki kanal listelerini Yüklerseniz bu iki kanaldaki teletex sorunu düzelecek.

Eklentiler

Son düzenleme:
bu verdiğinizz kanal listeleri güncel mi acaba bilgi verirmisiniz.ayrıca hangi uzantıyı yüklememizi önerirsinz ilk defa uydudan flash tan yükleyecem o yüzden soruyorum.ddf uzantılı mı udf mi.

Son düzenleme:
uydudan güncelleme yaparsanız en guncel kanal lıstesı zaten uydudan gelıyor yanlız guncelleme yapınca fabrıka ayarlarına dönmeniz gerekiyor

Taplin usb serisi cihazların 02.03.2010 güncel kanal listeleri ve hem .udf hemde .ddf olarak ekliyorum kanal listesi yüklemek için program zip içine ekledim

Türksat ve thor kanal listeleri güncellendi

Bu Güncel kanal listelerini yükleyince bütün keyler şifreler de yenileniyormu acaba birde bunların haricince uydudan güncellesek bu keyler şifreler yüklenirmi cevaplarsanız çok memnun olurum teşekkürler.

Kanal listesi yüklerseniz sadece kanallar yüklernir keylerde bir değişiklik olmaz aynı kanal listeleri ota sisteminde mevcuttur güncelleme yaparak fabrika ayarlarına dönerseniz kanal listesi aktif olur.

size zahmet oluyor bende taplin 9009i usb uydu alıcı var buna şifreleri keyleri nasıl girilir ben yeniyim bu konuda şifreleri nasıl temin ederim mesala ntv spor falan maçlar için en başta ve diğer uydular için vs. cevaplarsanız çok memnun olurum teşekkürler.

Son düzenleme:
size zahmet oluyor bende taplin 9009i usb uydu alıcı var buna şifreleri keyleri nasıl girilir ben yeniyim bu konuda şifreleri nasıl temin ederim mesala ntv spor falan maçlar için en başta ve diğer uydular için vs. teşekkürler.

http://www.uydudoktoru.com/taplin-9...via2-6_platform2_04-03-2010_usb_yazilimi.html

ya linkteki yazılımı yükleyerek izleyebilirsiniz yada ota yazılım güncelleme yaparak izleyebilirsiniz ota daki yazılım ile linkte verdiğim yazılım arasında key sistemi olarak sadece sct kanalları var ota sistemindeki yazılımda sct paketi yok. uydudan yazılım güncellemesi nasıl yapılır diyorsanız aşağıdaki linke bakınız

http://www.uydudoktoru.com/cihansat...frekansi-11746-h-27500-pid-indirme-207-a.html

Taplin 9009İ USB 4 uydulu Güncel Kanal Listelerini 25.09.2010

Taplin 9009İ USB 4 uydulu Güncel Kanal Listelerini 25.09.2010 tarihli olup türksat güncellendi kanal listesi sıralı olup

Türksat
Hotbirt
Astra4
Hellas sat2

uyduları eklendi

Eklentiler

İyi Günler fazla dikkat etmedim ama son iki yada 3 haftadır güncelleme olmuyor Taplin Usb 9009i cihazlarda mı sorun uydudan mı.

Sorun uydusan kaynaklanuyor fakat sistem düzeltilince uydudan güncelleme usb serilerine verilmeyebilir zaman gösterecek.

Sorun uydusan kaynaklanuyor fakat sistem düzeltilince uydudan güncelleme usb serilerine verilmeyebilir zaman gösterecek.
Merhaba hayırlı ramazanlar tablin 9009i USB kullanıyorum bu akşamdan itibaren Türksat uydusunun frekansları değişiyor kanal listesi yayınlayacakmısınız

Geri
Yukarı