1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

taplin plus serisi uydudan download harikası

Konusu 'Taplin 9000 Ve 9001Fta Plus' forumundadır ve star manager tarafından 4 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. star manager

star manager Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar uydudan güncelleme yaptım...hotbird de anımaux dahil tüm paket açık.....sitede bu konuyla ilgili bilgi göremedim paylaşmak istedim.....
    anımaux
    chasse peche
    xxl
    nt1
    escales
    bu paketin tümü açık

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    forum daki sorunlar ve kullanıcılarımızın duyarsızlıgından gerekli bilgileri aktarmıyordum fakat anlasılan yine yanlız bir şekilde kullanıcılarımıza hizmet vereceğiz
    evet kanallar var ve ota sistemine eklenemeyen yazılımları ve diğer modellerimiz için yazılımlar forumdan veriliyor.Forumu takip edebilirsiniz.Forumdaki sorunu çözmek için çalışmamlarımız devam etmektedir

3. watcherr

watcherr Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    teşekkürler

Sayfayı Paylaş