1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

taplın td 6600m cı dsmart modul

Konusu 'Taplin' forumundadır ve Atalaytas tarafından 25 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. Atalaytas

Atalaytas Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Benim cihaz taplin td 6600m ci eski cihaz ama saat gibi. Ben dsmart cam modul cıkartti. Ben başvurmak istiyorum ama açarmı açmazmı diye dusunuyom. Bi yardım etseniz

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    usta elimizde bu cihazdan yok dolayısıyla deneme sansımızda mevcut değil en koay yolu cıhazınızla beraber D smart modul alacağınız yere gidip modül almadan orda kullanılan modüllerden test ededip satın alabilirsiniz.genelleme yaparsak cıhazınız çalıştırması gerekiyor ama eski makine ne olur ne olmaz denemeden almayınız.

3. Atalaytas

Atalaytas Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    peki bu d smart aldığımı farzetsek bu idman.içtimai gibi biss giren kanallarıda açarmi?

4. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    hayır açmaz sadece d smart ile ilgili abone oldugunuz kanalları açar

Yüklüyor...