Taplin td-6600m cı

Atalaytas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Benim td 6600m cı var kaç yıldır bu ntv trt3 nba bu kanalları cozemiyom. Surum 1.30 yazıyo ne yapmalıyım yardım edin. Key bolumu var ama olmuo ne yapmalıyım.

Benim td 6600m cı var kaç yıldır bu ntv trt3 nba bu kanalları cozemiyom. Surum 1.30 yazıyo ne yapmalıyım yardım edin. Key bolumu var ama olmuo ne yapmalıyım.

emusuz cihazdır izleyemezsiniz arkadaşım yeni model cihazlarından satın alınız arkadaşım ayrıca kullandığınız cihazın üretildiği zamanlarda emu yoktu

arkadaşım o cihalar özbar elektroniğin ilk üretimi diyebiliriz o zamanlar emo yoktu dolayısı ile key bölümü olmaz sen yanlış biliyor olmayasın td değilde new 6600cı olmasın cihazın iyi bak

Ya tamamda menude kart moduller var gırdiğimde mr1 e giriyom edit cas key den sonra viacces 1 viacces 2 seca 1 ve seca 2 irdeto nagra vizyon var bunlar ne

Ya tamamda menude kart moduller var gırdiğimde mr1 e giriyom edit cas key den sonra viacces 1 viacces 2 seca 1 ve seca 2 irdeto nagra vizyon var bunlar ne
ARKADAŞIM senin cihazın dediğim gibi emosuz cihaz ama kart girişli içindede anlaşılan bir modül var doğal olarakta eski bir modül kısaca emo desteği ile şifre açmaya uygun bir makina değildir

cihazın içindeki modeller artık kullanılmıyor arkadaşım fazla yapacak bir şey yok maalesef

Geri
Yukarı