1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

taplin tvbox

Konusu 'Taplin' forumundadır ve serhat999 tarafından 22 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. serhat999

serhat999 Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    16
    ıyı aksamlar taplin tvbox uydu uzerınden guncelleme nasıl yapılıyor hangı frakanstan kolay gelsın sagılar

2. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    menüde bulunan uydudan güncelleme sistemi şu anda aktif değildir yazılımları forumdan indirip usb bellek ile yükleyebilirsiniz

3. serhat999

serhat999 Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    16
    gunaydı hocam forumda gozgecırdım bulamadım taplın tvboxla ılgılı yazılım kolay gelsın sagılar

4. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
  5. ELMADAĞLI

ELMADAĞLI Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    16
    ustam taplin tvbox ile aynı olan cihazlarda emu olarak (biss -cw sirius malum kanalları açmakta) 14.02.2011 tarihli yazılım ile sistem bilgilerine kadar aynı (yazılımı tv box yükledim kanallarda sinyal yok emu eklendi cw - biss fakat yayın alamadım ) açılış resmi farklı geri kalan herşey tamamen aynı kumandalara kadar aynı.

yazılımı tvbox uyarlıyabilirmisiniz.

Son düzenleme: 17 Mart 2011
  6. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    denemek lazım en kısa sürede zannedersen sorunları çözülür biraz daha sabretmek lazım şirket başka bir mekana taşındı sıkıntı bu taşınmadan kaynaklanmaktadır

7. ELMADAĞLI

ELMADAĞLI Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    16
    abi iki cihaz'da elimde mevcut , ikiside aynı makina tvbox yazılım olarak sorunlu gördüm diger cihaz tüm foksiyonları oturmuş durumdadır sadece yayınlarda sinyal alamadım. yazılımı vereyim bir inceleyin

cihazların işlemcilerine kadar aynı ali 3329d işlemci var flaş rem aynı

tüner farklı sorun burdan kaynaklanmakta demekki.

Ekli Dosyalar:

8. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    cihazın mevcut resmini ekleyebilirmisiniz tuneri bir görelim daha sağlıklı olacaktır

9. 052morşimşek

052morşimşek Gold Member

Ödül Puanları:
    16
    arkadaşlar ntvspor u açmıyor bu cihaz nasıl açacağız .yarın cumartesi şifreye girer deneyeceğimiz yazılım varsa verebilirmisiniz

Sayfayı Paylaş