Taplin ve biss sorunu..

54arnavut

Üye
Kayıtlı Üye
Ben taplin 9001 fta plu kullanıyorum ve son güncellemeyi yaptığım halde ne idmanı nede rustaviyi açamadım bu cihazlarda biss problemlerini arge çözerse çok iyi olur..

idman ve rustavi keyler zaten girili değil ki maçları mezaman veriyor hangi gün ve saat yazarsanız buna göre bir çalışma yaparız maç günceleri hakkında bilgim yok zaten pekte sevmem ama sizlere yardımcı olacak arkadaşlara bu bilgileri paylaşırsanız daha kısa sürede çözüme ulaşacaksınız. eğer bu aksam varsa buraya yazınız

Key listesinde iki kanalında keyleri var maçları sevvmediğiniz ortada sevseydinz bu kanallar açılırdı .Ama yinede sevsenizde sevmesenizde arge olarak ilgili olmanız gerekir diye düşünüyorum maçların ne zaman olacağı belli hafta sonları ayrıca her zaman maçlardada şifreye girmiyor mesele buz hokeyi maçında bile şifreye girebiliyor.. Sizlerden ricam bu biss sorunun çözülmezi . ...

Takip ettiğiniz kanalların yayın zamanlarını bildirerek bizlere daha fazla yardımcı olabilirsiniz.Yazılımsal olarak sadece maçları takip etmekle olmuyor genel olarak tüm konulara bakıyoruz hepsine kafa yetiştirmek zor maç izleyip izlememek te okadar onemli değil bilgileri net olarak aktarırsanız daha kısa sürede sorun varsa çözeriz .Bir daha kı maç ve ya yıyınlarda gerekli testler yapılacaktır varsa sorun en kısa sürede çözeceğiz.

Geri
Yukarı