1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Taplin ve wodex marka cihazlarınızın yazılımsal sorunları ve yazılım istekleri olanlar okusunlar

Konusu 'Cihansat Ürünleri Ve Tanıtımı' forumundadır ve guclusat tarafından 3 Şubat 2011 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Taplin ve wodex marka cihazlarınızın yazılımsal sorunları ve yazılım istekleri olanlar okusunlar.

Arkadaşlar forumda bu aralar fazla vakit ayıramıyorum fakat teknik donanım ve yazılımsal sorunlarınızı yazarsanız en kısa sürede gerekli bilgiler ve varsa yazılımlar forum ile sizlere aktarılacaktır.

2. cesse

cesse Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    taplın

sayın guçlusat kardes ben senden tabı varsa taplın 9000 fta ıcın guncel hotbırt yazılımını ıstıyorum sımdıden ılgın ıcın tesekkurler

3. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    Hotbirt uydusundan hangi kanalların için istiyorsunuz izlenebilen kanal sayısı olarak fazla bir kanal mevcut değil

4. veli öztürk

veli öztürk Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    vodeks marka cıhazım var yenı aldım cıhaz gıncelleme yapamıyorum hellesat uydusunu ızleyemıyorumcıhazımın nosu1010usb bana yardımcı olursanız sevınırım .....:)

5. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    Son düzenleyen: Moderatör: 4 Temmuz 2015
  6. muhsinn

muhsinn Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    meraba bende wodex 1010i usb var.şuanda baska recevierelerde astra uydusundan tnt.canal+nl.orf paketleri açılyomuş.eğer var ise bunların usb yazılımları ekleyebilirmisiniz

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş