1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Tekniksat Finder TSF 2020 Uydu Bulucu Türkçe yükleyici programı

Konusu 'Tekniksat' forumundadır ve uydudoktoru tarafından 19 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    Tekniksat Finder TSF 2020 Uydu Bulucu Türkçe yükleyici programına ekten ulaşabilirsiniz.Aynı zamanda kanal listelerini tp düzenlemesini yapabilirsiniz..

TSF2020_Yükleyici_program.jpg

Ekli Dosyalar:

Son düzenleyen: Moderatör: 25 Mart 2015
  2. dragonfb

dragonfb Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    programmı tekrar yüklebilirmisiniz

3. dragonfb

Ödül Puanları:
    0
    çok teşekürler emeklerininiz için. cihazın versiyonunu güncelebiliyormuyuz böyle bir program var mı bir güncel sat listerine nasıl ulaşabiliriz

4. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Bende yok sormak lazım varsa foruma upload ederiz fakat program olmasına gerek olmayabilir çünkü cihazda hata varsa program yapılır bildiğim kadarı ile bir sorunu yok kanal listesi eski olabilir yukardaki programı kullanarak yeni tp eklenebilir.bir çok tp listesi eklemeye gerek yok montaj yaparken lazım olan tp listesine ekle yeter.Farklı bir kanal listesi ekliyorum umarım işinize yarar.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 23 Mart 2013
  5. dragonfb

Ödül Puanları:
    0
    hocam 23,5 uydusunu ince ayar çekmek istiyorum bir türlü tam ince ayar yapamadım sinyal gücü gözüyor kalite barı yerine 8.6 db örnegin 4.6 db yazıyor .uydu alıcısında gibi sinyal gücü ve kalite ekranı yok

6. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48

üzerinde ince ayar yapmanızı sağlayacak hem spectrum hemde ince ayar için gösterge var uydu alıcılarında ki sistem farklı ve tam olarak uydu bulucuların ki gibi net olarak göstermezler

7. sanrow

sanrow Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ben bu forma yenı katıldım bana yardım cı olabılırmısınız teknıksak tsf 2020 cıhazım var pc ye takıp nasıl yenı frekansları yukleyebılırım lütfen yardımcı olun acılen

8. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    Önce programı indirin kanal listesi üzerinde var onu aç ve yeni frekans ile güncelle daha sonra cihazi rs232 kablo ile PC'ye bağla cihaz üzerinde menüye girerek yazılım yükleme ile ilgili bölüme gel ve seç (menüde tam olarak ne yazıyor aklıma gelmedi) pcde programı çalıştır Connect tıklayın yazılım yükleme ye başlayacak

Yüklüyor...