Tekniksat Hakkında

uydudoktoru

Tanınmış Üye
Yönetici
Yönetici
1992 yılında kurulan Tekniksat Elektronik,uydu,kablo tv,yerel anten dagıtım sistemleri üzerine faaliyet göstermektedir.Üretim,tasarım ve işleme %100 yerli ve ileri teknoloji kullanılarak yapılmaktadır.

Tekniksat;ürün kalitesi ,üretim,satış,montaj ve sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir.

Firmamız kuruluşundan bu yana,Türkiye ve dünyanın lider üretici firmalarıyla yaptığı anlaşmalarda gücüne güç katarak hayatına devam etmektedir.

Tekniksat:kalite ve müşteri memnuniyeti demektir. Firmamız üretici firma olarak bütçesinin önemli bir kısmını mühendislik ve AR-GE bölümünü güçlendirmek için harcamıştır.

---------- Sonra gönderilen Saat 16:24 ---------- İlk önce gönderilen Saat 16:22 ----------

Misyon

Tekniksat üstün teknoloji ve uzman kadrosuyla kendini devamlı geliştirmeye açık, yenilikçi, müşterinin istediği her türlü talebe cevap verebilen ,müşteri anlayışına sahip bir üretici firmadır. Bu yapısını değiştirmeden ve kalitesinden ödün vermeden çalışmayı amaç edinmiştir.
Vizyon

Tekniksat üretim, proje, taahhüd, ar-ge yapan ideal teknolojik çözümleri müşterilerine göre tasarlayan ve sunan firmadır.
Tekniksat’ın ürün kalitesi, satış ve satış sonrası destek , danışmalık üzerine kendini kanıtlamış bir müşteri politikası vardır. Bu doğrultuda müşteriden gelen talepler ve teknolojini yenilikleri sayesinde siz değerli müşterilerimizle beraber devamlı kendini yenilemeyi ilke edinmiştir.

Geri
Yukarı