Thor uydusu çıkmıyor

kervanfm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Arkadaşlar gecenlerde 9009i model cihazıma Gncel fabri ayarlarına dön işlemi yaptım.

Canak antenimin biri turksatta digeri ise thor uydusunda.Ancak fabrika ayarlarına dön işlemi yaptıktan sonra cihazdan thor uydusunu secmeme ragmen thor uydu kanal listesi çıkmıyor.Turksat Hotbird ve sirusu otomatik kendi algılıyor.ayarlardan hortbird ve sırus uydularındakı secenkelerı kaldırmama thor uydusunu secmeme ragmen yıne o bıldıgını okuyor.işin ilginci anten ayarlarında ve tp listesinde thor var sorun yok.sadece izlemeye gelince thordan eser yok.Bana lutfen yardım edın kafayı yıycem

Arkadaşlar gecenlerde 9009i model cihazıma Gncel fabri ayarlarına dön işlemi yaptım.

Canak antenimin biri turksatta digeri ise thor uydusunda.Ancak fabrika ayarlarına dön işlemi yaptıktan sonra cihazdan thor uydusunu secmeme ragmen thor uydu kanal listesi çıkmıyor.Turksat Hotbird ve sirusu otomatik kendi algılıyor.ayarlardan hortbird ve sırus uydularındakı secenkelerı kaldırmama thor uydusunu secmeme ragmen yıne o bıldıgını okuyor.işin ilginci anten ayarlarında ve tp listesinde thor var sorun yok.sadece izlemeye gelince thordan eser yok.Bana lutfen yardım edın kafayı yıycem

http://www.uydudoktoru.com/nagravis...-tv-hakkinda-sifreleme-sistemi-bitmistir.html burda gerekli açıklamalar mevcuttur

dostum kafayı yemene gerek yok thor bittti artık keyler açılmıyor nagra 3,e geçti.

simdi bide canaklamı ugrascaz ya :( bu nagra thora gore tam nerde kalıyor acaba
nagra şifreleme sisteminidir. sağı solu yok ya hotbirt uydusuna geri dönüp

otbirt üzerinden açılan Kanallar

11681 Horzantal 27500 absat paketinden
Rtl9
ab1
ab moteurs
anımaux
chasse-peche
toute ı histoire
nt1
actions
mangas
encyclopedia
france5
france ö
lcp
--
11411/275 horzantal
Dorcel
--
12692/H/27000 frekansındaki kanalları açmaktadır

bu kanalları izleyeceksiniz.yada sirius uydusunu kullanacaksınız

ve ya

Hellasat uydusundan ise 39 derecede yer alıp

12525/H/30000
12565/H/30000
12648/H/30000
12689/H/30000

guclusat cahilligime ver usta kusura bakma.madem birsey yapacaz ne onerirsin hortbirtmi sirıusmu yoksa hellasatmı bende ona gore ugrasayım

Geri
Yukarı