1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Thor uydusunda sorun mu var?

Konusu 'Digibox 89000 Usb' forumundadır ve aunsal09 tarafından 9 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. aunsal09

aunsal09 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Selam, 5 gün önce Digibox usb 89000 satın aldım. Uydudan güncelleme yaparak Thor uydusundaki birçok kanalı seyredebileceğimi umarak. Ancak uydudan güncelleme yapıyorum son versiyon olan 3.0.1 yüklüyorum, yükleme tamamlandıktan sonra cihaz kapanıp açılıyor ve şifreli kanalları 2-3 dk. kadar izleyebiliyorum. Daha sonra yine şifreye girerek görüntü donup kalıyor. Cihazımda mı bir sorun var, Thor uydusunda mı? yoksa yazılımda mı? Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Saygılar.

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Yazılımlardaki auto özelliği devreye girdiğinden keyler değişiyor bugun sorunu çözüp yazılım ota sistemine göndereceğiz

3. aunsal09

aunsal09 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

4. twinci

twinci Moderator

Ödül Puanları:
    16
    thor güncelendi sorun çözüldü

arkadaşım şuanda thor çözüldü sorun giderildi

5. guclusat