1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

TP 9009i de bazı kanallar açılmıyor

Konusu 'Taplin 9009İ USB' forumundadır ve skullx tarafından 25 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. skullx

skullx Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,

Cihazda bazı kanallar çalışmıyor. Örnek olarak Cine5, Skytürk, Atv ...

Atv çalışıyordu fakat izlerken sürekli kilitleniyordu. Sonra internetten araştırdığımda Atv Frekansının 11792H16000 olduğunu gördüm. Ama cihazda farklı bir frekansta gösteriliyor. Şu anda 3.6.1 yazılımı yüklü fakat değişen birşey yok malesef. Ankara'da ikamet etmekteyim. Diğer şehirlerde frekens farkı olabilirmi bilmiyorum.

Yazılımı hazırlayan arkadaşıma nacizane fikrim güncel TP listesi yüklü olmayabilir. Bu listeyi Uydu Rehberi - KingOfSat adresinden alabilirsiniz. Kendim USB den TP listesi ekleyebilirmiym bilmiyorum. Eğer mümkünse yönlendirirseniz sevinirim.

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Güncel yazılımı indirdikten sonra fabrika ayarlarına döndünüzmü eğer dönmezseniz mevcut ayarlı olan kanal listelerimizi kullanamazsınız

3. skullx

skullx Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Evet fabrika ayarlarına döndüm. Fakat bir değişiklik olmadı.

4. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    güncelleme yapıp kontrol edeceğim bu arada uydudaki yazılımda şifreli kanal fazla açmaz platforum2 yazılımı forumda mevcut güncel kanal listelerini ekledim güncel kanal listeli yazılımını birazdan ekleyeceğim.

Sayfayı Paylaş