1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

USB kablo seması

Konusu 'wodex' forumundadır ve userabc tarafından 17 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. userabc

userabc Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar,

sm 2200 uydu bulucu cıhazım var fakat usb kablosu yok. bu kablonun ic bağlantıları nasıldır? internette gördüğüm kadarıyla bır tarafı usb diğer tarafı seri port fakat pin bağlantılarını bulamadım. bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim.

---------- Sonra gönderilen 17-06-2010 Saat 18:19 ---------- İlk önce gönderilen 16-06-2010 Saat 09:37 ----------

merhabalar.

Bir usb kablosunu kesip birkaç deneme yanılma sonucunda uygun bağlantıyı yaptım şu anda program atabiliyorum. fakat eutelsat w3a uydusu listede yok, nasıl ekleyebilirim?

kolaygelsin

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    eklemek için yazılım yükleyici program üzerindeki diğer seçenekleri kullanınız

Sayfayı Paylaş