• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

uydudoktoru Forum Değişime Gidiyor.....

uydudoktoru

Tanınmış Üye
Yönetici
Yönetici
Offline
#1
Forum değişime gidiyor arkadaşlar ağırlık olarak elektronik devreler ve tamir konuları ile ilgili paylaşımlarda buşunacağız bu konuda düşüncelerinizi beklemekteyiz.

Forum çalışmalarımız ağırlıklı olarak cihansat ürünlerinin tanıtımı ve yazılımlarının desteklenmesi üzerine kurulmuştur.

Forumun aktif olarak faaliyetlerine devam edebilmesi için reklam kaynaklarına yada sponsora ihtiyaç duymaktadır.

Nitekim hizmet verdiğimiz bayiler ve kullanıcılarımızdan bu bağlamda ne bir yardım eli uzatan oldu nede reklam verenler oldu.

Uydudoktoru forum yöneticisi olarak masraflarımızı 2007 yılından bu yana kendimiz karşılıyorduk fakat maksadımız belli bir seviyeye gelip reklam ile kendimizi çevirebilmekti.

Sadece duyarlı bir kullanıcımızdan 20 dolar bir bağış alabildik. glosterArkadaşımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz ve tebrik ediyorum.

Taplin yazılımlarına destek vermeye devam edeceğiz fakat artık forum için bir kazanç sağlamamız gerektiğinden önemli olan yazılımları şifreleyerek özel bir bölümden sunmayı düşünmekteyiz bu bölüm paralı olacak yıllık kullanım yada 6 aylık kullanım olarak bir rakam alacağız ve sadece belirlediğimiz paraları ödeyenler bu yazılımları alabilecekler.

Yukarda yazmış olduğumuz bilgileri değerlendirmenizi bekliyoruz ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmanızı bekliyoruz.

Uydudoktoru Forum Yönetimi...
 
Moderatörün son düzenlenenleri: