1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

uydudoktoru forum yeni serverine taşındı değerlendirmelerinizi buradan yazınız

Konusu 'Forum ile İlgili Duyurular - Öneriler ve Soruların' forumundadır ve uydudoktoru tarafından 22 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    Evet arkadaşlar başlıkta yazdığım gibi uydudoktoru forum hem server ile yaşadığımız sorunlar hemde explorer ile dosya indirememe sorunları yüzünden tasınmış bulunmata ve yeni serverine her ne kadarda taşınsa dosya uploadtarı sürmektedir yaklaşık olarak ftp boyut 43.6gb olan dosyalarımız en kısa sürede yüklemeleri bitecektir dosyalar yüklendikte linklerden indirilebilirler

forum yeni serveri hakkındaki düzüncelerinizi beklemekteyiz hiz performans ve explorer ile dosya indirmek olarak değerlendirebilirsiniz.

2. draculu45

draculu45 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    hayırlı olsun ben sağlık sorunlarım yüzünden baya zamandır girmiyordum inşallah en iyi ve en güzeli olmuştur

saygılarımla by_draculu45

3. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Allah Sağlık sihhat versin arkadaşım..Paylaşımlarını bekleriz kolay gelsin

4. 28 ali

28 ali Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar allah herkese sağlık sıhhat versin önce sağlık herşey düzelir diyorum.

Sayfayı Paylaş