1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Uydudoktoru Ve Forum Harici Yaptığı İş

Konusu 'Forum Üye Alanı Ve Uyarı - Cezalar!!' forumundadır ve uydudoktoru tarafından 3 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    Evet arkadaşlar başlıkta yazdığım gibi forum harici uydudoktoru ne yapar merak edenler vardır belki.Uydu sektöründen istediğimiz kazançı sağlayamayınca ister istemez farklı bir işe yönelmek zorunda kalabiliyoruz bu kapsamda bende kendimi güvenlik sistemleri kurulumu yapan bir firmada çalışmaya başladım kazancım şu anda uydu sektöründen kazandığımdan çok daha fazla olmakla beraber güzel zevli bir meslek türü diyebilirim.

Tabiki her meslekte olduğu gibi güvenlik sistemlerinde kurulum yada tamir olsun belli başlı sorunları var.

Şu anda çaıştığım iş yerinde ise kamera alarm panelleri kayıt cihazları v.s cihazların tamir işlerini yapmaktayım ayrıca aşağıda resimleri ekleyeceğim panellerin hazırlıyorum ve bu paneller ile değişik bir kaç ürünün imalatını yapmaktayım.

Resimlerde kabin alt kısımların görünen besleme kaynakları kendi imalatımdır.

Albüme gitmek için tıklayınız

Yukardaki linkte bana ait albüm linkidir..

2. digital27

digital27 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Sorması ayıp ne kadar kazanıyorsun abi merak ettim :)

3. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    Sorunu Özel olarak cevap yazarım,Hayırdır Sendemi uydu işini bırakacaksın;)

4. digital27

digital27 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Yok abi zaten bırakamam çünkü öğrenciyim ben :D

5. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Güzeldi, unutmusuz, uzun süre görüşmeyince unutuyıruz.;)

Sayfayı Paylaş