1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Vbseo Kurulum Video Anlatım

Konusu 'webmaster, script, Uygulama,Anlatım' forumundadır ve guclusat tarafından 8 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Merhaba arkadaşlar bu video'da Vbseo Nasıl Kurulur Ve ayarları'nı kısaca anlattım ufakta olsa eksik ve noksanlarımız olabilir elimizden geldiğince en iyi şekilde anlatmaya çalıştık...

Şimdi video'yu çektikten sonra unuttuğum bir bölüm var onu video'dakileri uyguladıktan sonra yapıcaksınız
    Yapmanız Gereken : Htaccess klasörü içinde .htaccess adlı dosyayı ana dizine göndermek yeterli olacaktır (Videodaki'leri uyguladıktan sonra Yapınız)

[video=youtube;sRuuOCxVmis]http://www.youtube.com/watch?v=sRuuOCxVmis&feature=player_embedded[/video]

Sayfayı Paylaş