1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

vBulletin Admin Şifresini Unutanlar veya Bir Başkasına Kaptıranlar

Konusu 'vBulletin' forumundadır ve guclusat tarafından 28 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Eğer Yönetici iSeNiz we $ifreNizi HatrLaMıy0rSaNız veya Yönetici yetkiLeriniz başkası tarafından çalındıysa ve bir şekiLde yöneTiM yetkisene Erişemiy0rsanız a$ağıdaki yönTemi uyguLayıN

ÖnceLikLe Foruma yEni bir Nick iLe üYe oLuN

config.php d0syaSıNa üye oLduĞumuz kuLLanıcıNın userid NumArasını aŞağıdaKi DeğişkenLere EkLeyin

PHP:
    $config['SpecialUsers']['canviewadminlog'] = '1'$config['SpecialUsers']['canpruneadminlog'] = '1'$config['SpecialUsers']['canrunqueries'] = '1'$config['SpecialUsers']['undeletableusers'] = '1'$config['SpecialUsers']['superadministrators'] = '1';
    AşağıDaKi s0rGuyu çaLışTıRaRak keNdiZi Tam yeTkiLi yöNeTiCi yApıN

PHP:
    UPDATE `userSET `usergroupid` = '6' WHERE `username` ='sLayEr'  LIMIT 1 ;
    [sLayEr yazan yere yetkiLendirmek isTediğiniz kuLlanıcıyı YazıN)

Hepsi bu kadar.. Böle 1 sey Basıma geLdi yani 2 Ay önCe aLMısh oLdugum yEdeGimi dun Gece Yeni Kurdugum ForuMa Dump Ettim.. ve o Kadar chOq Sifrem waRki Bu yüzden Admin Pass'ını HatırLamıy0rdum iLk oLarak Adminin MD5'ini dEişTim ama yEmedi..:S Biraz Araştırdım SQL Sorgusu Calıstırarak Tam YetkiLendirmeyi buLdum Belki Böle 1 sıKıntısı oLan yada iLeride böLe 1 sıKıntıya Maruz kaLan ArkLarın İŞhine Yarar Diye Düşündüm ve Paylasayım dedim..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş