1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Vestel millenium 32227 32 inc TFT LCD Ekrana Görüntü Gelimiyor...

Konusu 'Televizyon Tamir Bilgileri' forumundadır ve brg41 tarafından 7 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. brg41

brg41 Guest

Slm VESTEL MİLLENİUM 32227 32 inc TFT LCD TV kumanda da açma tuşuna basıp açıyorum tam açılıyor gibi oluyot hemen kapanıyor vestel servis danıştım telefon ile besleme yada invertörde sıkıntı oldundan yapar dediler sizce sıkıntı nedendir avomere ile öçltüm lehimlerinidie yeniledim size resim e videolarını paylaşıyorum

VİDEO:

Yorumlarınızı bekliyorum...

Son düzenleyen: Moderatör: 17 Haziran 2016
  2. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    besleme çıkışlarını kontrol ettinizmi?voltajlar normal çıkıyor mu?

3. brg41

brg41 Guest

kontrol ettim 12v 3v 5v var ama en başt 2.5 mvolt çıkıyor orda sınıı var gibi

4. tvtekniker

tvtekniker Moderator

Ödül Puanları:
    18
    tuştakımındaki butonları çıkartın yada değiştirin.düzelmez ise besleme elekarttaki voltaj çıkış caplarını değiştirin sonuç vermez ise besleme elekartın ve şaseye giden sarı kırmızı syah kablonun değişmesi gerekiyor(smd malzemelerde sorun verebiliyor onarımı randıman vermez)

Son düzenleme: 10 Eylül 2012
Yüklüyor...