1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Vestel Projeksiyon Şemaları

Konusu 'Televizyon Tamir Bilgileri' forumundadır ve tvtekniker tarafından 4 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. tvtekniker

tvtekniker Moderator

Ödül Puanları:
    18
    Vestel Projeksiyon Şemaları

Ekli Dosyalar:

2. eyupbatum

eyupbatum Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    merhabalar ben şemayı açamadım bana stk nın yanındaki direnclerin değerlerini söylerseniz sevinirim bir kısmı 75 ohm bir kısmı belli değil lütven yardım.

3. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Mümkün olduğunca dosyalarınızı firefox(Mozilla) yada download programı olan internet download manager programını kullanınız

4. tvtekniker

tvtekniker Moderator

Ödül Puanları:
    18
    Vestel profeksiyonlarda STK entegreleri arıza verdiğinde 0.47 ohm 1 w dirençleride değiştirin.Bu dirençler bazen 0.22ohm olarakta çıkabilir.toplam 12 adet direncin hepsini aynı değerlerde olmasına dikkat edin.direnç fiziki şekilleri dahi farklı olmamasına özen gösterin.eğerki dirençlerde farklılık olursa renkler tam olarak oturmaz.ne kadar ayar yapsanız dahi boşa emek harcarsınız.

Sayfayı Paylaş