1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Wade Instruments EZ Schematics v5.1.35 (Elektronik Devre Tasarımı)

Konusu 'Elektronik programlar / Electronic programs' forumundadır ve guclusat tarafından 2 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48

EZ Schematics – elektronik devreler ve çizgi grafikleri geliştirmek için bir programdır.20 yıllık sürekli çalışma ve kullanıcılardan alınan yardımlarla da olusanbir yazılım geliştirdik. EZ Schematics- şemalar ve diyagramlar gelişimi için en kolay CAD-programlarından biridir. Bu tasarım , elektrik devrelerinin baskısInI her zamankinden daha kolay hale getirecek bir şeydir – Bu bir mühendis, bir öğrenci ya da basit bir elektrikçi olunmasI önemli değil. EZ Schematics – Programı, kolay bir öğretim mekanizması olarak program kullanmak için zengin özelliklere sahiptir…

https://cloud.mail.ru/public/1080b53248f3/Wade.Instruments.EZ.Schematics.v5.1.56.rar

Wade.Instruments.EZ.Schematics.v5.1.56

Son düzenleme: 22 Aralık 2013
  2. DEVRECİ

DEVRECİ Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    link den indiremiyorum

bu programı inderemiyorum linki yenilermisiniz

3. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38