Windows 7 .ocx Hatası Kesin Çözümü!

FORCİBLE20

GOLDMASTER AR-GE DESTEK
win7.jpg
Eğer göz bebeğiniz gibi baktığınız beta sisteminiz 3. parti ücretsiz yazılımlarda anlamsız .ocx uzantılı dosyalar ile ilgili hatalar verip durmaya başladıysa dert etmeyin. Çözüm her zaman ki gibi yine burada!

Evet sevgili BilgisayarDestek okurları. Test süreci boyunca çeşitli sıkıntılarına göğüs gerdiğimiz, ufak tefek hatalarını, iştah kabartan performansı yüzünden göz ardı ettiğimiz, 1gb ram ile bile sorunsuz çalışan işletim sistemimiz, MP3Gain gibi küçük ve ücretsiz 3. parti yazılımlarda çeşitli hatalar vermeye başladı diye ne işletim sisteminizden ne de faydalı yazılımınızdan vazgeçin.​

Siz değerli okurlarımız için çeşitli test sistemlerine kurmakla bırakmayıp, günlük hayatımızın hatta işyerlerimizin içine soktuğumuz Windows 7, ne yazık ki bazı dosyalardan yoksun. Haliyle bu dosyalara ihtiyaç duyan yazılımları sırf verdikleri hatalardan ötürü kurmamak ya da sırf o programları çalıştırmadı diye işletim sistemini değiştirmek olmazdı. Windows 7'nin ihtiyaç duyduğu tüm .ocx uzantılı dosyaların derlendiği aşağıdaki kütüphaneyi sisteminize kurun ve sorunlardan kurtulun! Üstelik sisteminizin 32Bit veya 64Bit olması sorun değil. Güle güle kullanın.​
Sorunsuz günler dileği ile...​

Geri
Yukarı