1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Wodex 444x Yayın neden gidiyor?

Konusu 'wodex 444X' forumundadır ve OBYKYLDZ tarafından 18 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. OBYKYLDZ

OBYKYLDZ Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Daha önce Wodex wx100fta plus kullandığım ve çok memnun olduğum için ikinci cihazımı da wodex tercih ettim ve 444x aldım, tek çanak, çift çıkışlı LNB ile salonda wx1000fta'yı mutfakta ise 444x'i kullanıyorum.
    Ancak 444x'de zaman zaman yayın gidiyor, özellikle TRT1 ve TRT2 çok gidip geliyor, yayın gittiği zaman ekranda sinyal yok vb herhangi bir şey yazmıyor, sadece boş siyah bir ekran, aynı anda diğer cihazda tüm kanallar sorunsuz izlenebiliyor? Sorun kabloda desem yayın hiç gelmez,
    Acaba sorun ne olabilir? Bu cihazı aldığıma pişman oldum doğrusu :(

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Trt kanallarının diğer frenaksını kullanarak tekrar deneyiniz bakın sorun düzelecekmi.çıft çıkışlı lnb ile uyum sağlamamış da olabilir.

3. twinci

twinci Moderator

Ödül Puanları:
    16
    arkadaşım güclüsat arkadaşında belirttiği gibi twın lnb den kaynaklanabilir .birbaşka sebebi ise sadece sizdeki cihaza ait bir arızada olabilir hemen kestirip atmak doğru değil bence

4. star manager

star manager Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    bu tarz sorunların %99 u kablodan kaynaklandığı kanısındayım....cihazkarın yer değiştirilmesi bu tezimi doğrulayacaktır....wodex 444y çok üst seviyede bir cihaz değil ama emsalleri arasında iyi bir yerde en önemlisi arkasında cihan elektronik gibi deneyimli bir firma olması aldığınız ürünün hiçde boş olmadığını gösterir

5. keyimagem

keyimagem Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    lnb nin çoklu olmasından yapar. teklide problem olmaz.

Sayfayı Paylaş