wodex wx1000Fta Plus Dorcel ve XXL yazılımı 26.06.2010

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
Bu yazılım Tarafımca fixlenmiş olup ota yazılım güncelleme sistemine eklenmeyecektir.Orjinal yazılım hazırlanmaktadır. En kısa süre içinde ota sistemine eklemeye çalışacağız.
Hotbirt uydusundan Dorcel ve xxl paketinin keyleri eklenmiştir.İyi seyirler
Not : Yazılım her ne kadar denense bile sorumluluk Yazılımı Yükleyen kişilere aittir.Yazılım Editli yazılımdır.

Eklentiler

• Guclusat_Fta_Plus_Dorcel.zip
    870,5 KB · Görüntüleme: 110
wodex wx1000Fta Plus Absat yazılımı 27.06.2010

Bu yazılım Tarafımca fixlenmiş olup ota yazılım güncelleme sistemine eklenmeyecektir.Orjinal yazılım hazırlanmaktadır. En kısa süre içinde ota sistemine eklemeye çalışacağız.
Hotbirt uydusundan Absat paketi keyleri güncellendi paketinin keyleri eklenmiştir.İyi seyirler
Not : Yazılım her ne kadar denense bile sorumluluk Yazılımı Yükleyen kişilere aittir.Yazılım Editli yazılımdır.

Hotbirt uydusundan
Animux
Rtl9
Ab1
Ab Moteurs
Chasse peche
Escales
Fit/Toute
Nt1
Action
Mangas
Encyclopedia
France 5
France ö
Lcp
Thor uydusunda
Digi tv paketi eklendi
Türksat Biss key listesi güncellendi
Sirius uydusundan
HG/PG kanallar açık

Eklentiler

• TaplinPlusserisiAbsatYazilimi27062010.zip
    870,6 KB · Görüntüleme: 43
bu tip cihazlara hellsat uydusu ekli yazılım yapıyormusunuz_?

şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar

tşkler , verdiğiniz yazılımda bahsi geçen kanalların büyük bir bölümü açılmıyor yardımcı olursanız sevinirim..

iyi çalışmalar...

---------- Sonra gönderilen Saat 16:32 ---------- İlk önce gönderilen Saat 16:32 ----------

dorcel animux frans 5 gibi

kolay gelsin benim değişik bir sorunum var. yukardaki verdiğiniz işlemleri sırayla yaptım kanallarım açıldı. fakat bazı kanallarımda görüntü var ses yok neden olabilir? yardımcı olursanız sevinirim...

kolay gelsin benim değişik bir sorunum var. yukardaki verdiğiniz işlemleri sırayla yaptım kanallarım açıldı. fakat bazı kanallarımda görüntü var ses yok neden olabilir? yardımcı olursanız sevinirim...

yazılımdan kaynaklanıyor bahsettiğiniz kanalları bir müddet sessiz izleyeceksiniz.

Aynı sorun bende de var. Kanallar açılmıyor. Kanallar açık uydudan güncelleme yap demiş usta ama bu cümleyi anlayamadım. Ben zaten yazılımı uyduya attım. Ayrıca başka bir işlem daha mı yapmamız gerekecek acaba?

Turksat kanallarımın listesi de değişti hatta. Hotbird de de arama yapıyorum tekrar 1400 kanal falan oldu devamlı her aramada üstüne ekliyor ama dediğim gibi bu kanalların çoğu siyah ekranda kalıyor.

Aynı sorun bende de var. Kanallar açılmıyor. Kanallar açık uydudan güncelleme yap demiş usta ama bu cümleyi anlayamadım. Ben zaten yazılımı uyduya attım. Ayrıca başka bir işlem daha mı yapmamız gerekecek acaba?

Turksat kanallarımın listesi de değişti hatta. Hotbird de de arama yapıyorum tekrar 1400 kanal falan oldu devamlı her aramada üstüne ekliyor ama dediğim gibi bu kanalların çoğu siyah ekranda kalıyor.

20100911233343.jpg

20100911233406.jpg

23.35 ota güncelleme yapıldıktan sonra resimlerini çektiğim kanal buyrun arkadaşlar.Cihaz yazılımlarınızı çok zamandır güncelleme yapmadıysanız ve yazılım yüklemeye yediden girdiğinizde eğer sizlere devamlı olarak yeni yazılım bulundu güncelleme yapız diyorsa forumdan yazılım güncellemesi yapınız aksi takdirde yazılım versiyonunuz uyuşmadıgından güncelliyor gibi görünür mevcut yazılımı almamış olur.

Eki Görüntüle 21079

Eki Görüntüle 21080

23.35 ota güncelleme yapıldıktan sonra resimlerini çektiğim kanal buyrun arkadaşlar.Cihaz yazılımlarınızı çok zamandır güncelleme yapmadıysanız ve yazılım yüklemeye yediden girdiğinizde eğer sizlere devamlı olarak yeni yazılım bulundu güncelleme yapız diyorsa forumdan yazılım güncellemesi yapınız aksi takdirde yazılım versiyonunuz uyuşmadıgından güncelliyor gibi görünür mevcut yazılımı almamış olur.

guclusat ustam. Ben profesyonel değilim bu yüzden tam anlayamadım dediğinizi. Ben bu yazılımı cihaza yükledim. Siyah ekran çıkıyor ve şifreli kanallar görünmüyor. "23.35 ota güncelleme yapıldıktan sonra resimlerini çektiğim kanal buyrun arkadaşlar." demişsin. Yani güncellemeyi nerden yapacağım? Cihaz yazılımı derken? Ben sadece bu abs uzantılı dosyayı yükledim cihaza. Ayrıca bir dosya daha mı yüklemem gerekecek acaba?

---------- Sonra gönderilen Saat 00:42 ---------- İlk önce gönderilen Saat 00:33 ----------

http://www.uydudoktoru.com/wodex-wx1000fta/59-wodex-wx1000fta-02-04-2009-ana-yazilimi.html

Bu adresteki ana yazılımı mı yüklemeliyiz acaba? Bu 2009 nisan tarihli? Bunu yüklediğim zaman sorun çözülür mü acaba? Önce bu ana yazılımı yükleyip sonra tekrar mı bu şifre yazılımını yükleyim? Yoksa sadece üstteki ana yazılımı yüklemem sorunu çözermi? Cihazım wodex wx1000Fta...

burası plus serisi cihazlar için soru sorulan bir yer yukardaki yazılım plus serisi için değil plus serisi dısındaki serilerde ota güncelleme mevcut değil sadece pc den yazılımı yüklersen çalısır

burası plus serisi cihazlar için soru sorulan bir yer yukardaki yazılım plus serisi için değil plus serisi dısındaki serilerde ota güncelleme mevcut değil sadece pc den yazılımı yüklersen çalısır

İşte bende o zaman ota güncelleme yok. Kanalları açabilmem için http://www.uydudoktoru.com/wodex-wx1000fta/59-wodex-wx1000fta-02-04-2009-ana-yazilimi.html adresteki yazılımı mı yüklemem gerekecek acaba?

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Kolay gelsin.

Ustam ben sorunumu tam anlatamadım sana sanırım. Cihazım Wodex WX 1000FTA. Plus serisi degil. sizin bu gösterdiğiniz yazılımı yükledim FAKAT ŞİFRELİ KANALLAR AÇILMIYOR. SİYAH EKRANDA KALIYOR ÖYLE BEKLİYOR. SİNYAL YOK FALAN DA DEMİYOR AMA SADECE ŞİFRELİ KANALLARDA SİYAH EKRAN KALIYOR... KANALLARI GÖRÜNTÜLEYEMİYORUM.

BAŞKA BİR FORUMDA ota güncelleme yapın şifreli kanalları görüntüleyebilirsiniz demişsin. Sanırım benim cihazda OTA güncelleme yok. Ne yapmalıyım şifreli kanalları görüntülemem için?

Geri
Yukarı