wodex wx1000Fta sssp (cardshare) Yazılım

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
wodex wx1000Fta sssp (cardshare) Yazılım ektedir arkadaşlar yazılım çalışması için wsp 0.9.8 programının kullanılması gerekmektedir.

sssp sistemi pc üzerinden wsp programı ile paralı yada internetten bulunan free yani bedava serverleri kullanarak rs232 ile bazı kanalları izlemektir.Program test edilmiş olup sistemin çalışması için ise resimdeki uygulamayı yapınız.

Wsp 0.9.8 programının resimi aşağıda sunuyorum ayarları resimdeki gibi yapınız server kısmına ya bedava server bulunuz yada para ile newcand server alınız arkadaşlar

Eklentiler

• wodex 1000Fta_sss&#.zip
    679,3 KB · Görüntüleme: 58
bir yıl önce globo-thuruman yazılımını yükleyerek bu cihaza paylaşım yaptırmıştım deneyimlerimide forumda paylaşmıştım hatırlarsanız

bir yıl önce globo-thuruman yazılımını yükleyerek bu cihaza paylaşım yaptırmıştım deneyimlerimide forumda paylaşmıştım hatırlarsanız

evet bunlar kendi orjinal yazılımları fakat smart serisi kendi menümüzdeki yazılımlarıda yakında hazır olacaktır ama fark etmez bu yazılımlar ile orjinal yazılımı arasında sadece menü farkı vardır.maçlar için ve izlemek isteyenler için free server verebiliriz.

cihaznızda zatn catp paylaşım yada server ile kullanılabilecek özelliğe sahip olması lazım bu tür bir yazılım cihazın için gerekmez

Geri
Yukarı