1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

wodex wx1000Fta sssp (cardshare) Yazılım

Konusu 'wodex wx1000Fta' forumundadır ve guclusat tarafından 1 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    wodex wx1000Fta sssp (cardshare) Yazılım ektedir arkadaşlar yazılım çalışması için wsp 0.9.8 programının kullanılması gerekmektedir.

sssp sistemi pc üzerinden wsp programı ile paralı yada internetten bulunan free yani bedava serverleri kullanarak rs232 ile bazı kanalları izlemektir.Program test edilmiş olup sistemin çalışması için ise resimdeki uygulamayı yapınız.

Wsp 0.9.8 programının resimi aşağıda sunuyorum ayarları resimdeki gibi yapınız server kısmına ya bedava server bulunuz yada para ile newcand server alınız arkadaşlar

Ekli Dosyalar:

2. ahsa

ahsa Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    bir yıl önce globo-thuruman yazılımını yükleyerek bu cihaza paylaşım yaptırmıştım deneyimlerimide forumda paylaşmıştım hatırlarsanız

3. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    evet bunlar kendi orjinal yazılımları fakat smart serisi kendi menümüzdeki yazılımlarıda yakında hazır olacaktır ama fark etmez bu yazılımlar ile orjinal yazılımı arasında sadece menü farkı vardır.maçlar için ve izlemek isteyenler için free server verebiliriz.

4. AKIN TV

AKIN TV Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    o sendeki yeşil menülü yazılımı atarmısın bana kardeş

5. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    ekte yazılım var yazılımı indirebilirsiniz..

6. yusuf46

yusuf46 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    ustam cihaz tplin 1080 hd

7. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    cihaznızda zatn catp paylaşım yada server ile kullanılabilecek özelliğe sahip olması lazım bu tür bir yazılım cihazın için gerekmez

Sayfayı Paylaş