wodex wx1010İ Usb Kayıt Ettiğiniz Videoları Bilgisayardan İzlemek

guclusat

Tanınmış Üye
Süper Moderatör
wodex wx1010İ Usb Kayıt Ettiğiniz Videoları Bilgisayardan İzlemek için usb ye kayıt ettiğiniz .dvr formatındaki videonuzu önce dönütürmeniz lazım bunun bir kaç yolu ve yöntemi vardır bunlardan bir tanesi ekte sunduğum program ile yapılmaktadır

Eklentiler

• dvr.rar
    71,9 KB · Görüntüleme: 140
dönüştürdük media player 11 yüklü yanlışım yoksa ama sonuç yok :S

test edilmiş ve ali firmasının sundugu bir programdır donusturmede yanlıslık yapmıs olabilirsiniz yenıden deneyınız daha sonra resimli açıklamalarını foruma eklerım

[video=metacafe;4120078/ts_to_mpeg/]http://www.metacafe.com/watch/4120078/ts_to_mpeg/[/video]

Ts mpeg nasıl dönüştürülür videolu açlıklamalrı yukardan izleyebilirsiniz

peki bilgisayardaki filmleri usb ile uyduda izleyebilir miyiz

---------- Sonra gönderilen Saat 14:34 ---------- İlk önce gönderilen Saat 14:32 ----------

çok acil lazım filmlerim mpeg ama izleyemiyorum uyduda boş çıkıyor yardımcı olursanız sevinirim

tesekurler ocam ıkı yıldır wodex wx 1010ı usb kullanıyorum. Devamlı uydudan yukleme yapıyordum sıfrelı kanallar acılmıyodu.Sızın sıte
den cok faydalandım allah razı olsun sızden .yenı yayınları ızlıyorum. fılas bellekten eskı kayıtları ızlıyemıyorum.cıhaz kayıtta yapmıyor. ne yapmalıyım.tesekurler emegınıze salık.

tesekurler ocam ıkı yıldır wodex wx 1010ı usb kullanıyorum. Devamlı uydudan yukleme yapıyordum sıfrelı kanallar acılmıyodu.Sızın sıte
den cok faydalandım allah razı olsun sızden .yenı yayınları ızlıyorum. fılas bellekten eskı kayıtları ızlıyemıyorum.cıhaz kayıtta yapmıyor. ne yapmalıyım.tesekurler emegınıze salık.

bellek dolu ise kayıt yapmaz ayrıca eski yayınlar dediğiniz ts yayınlar yanı kayıt ettıgınız yayınlarsa sorun zaten olmaz platform2 yazılımı ota güncellemede mevcut değil yazılımlar forumda var usb ile yükleyebilirsiniz.p2 yazılımı kullanarak yeniden deneyiniz.

Geri
Yukarı