1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

wodex wx1010İ Usb Kayıt Ettiğiniz Videoları Bilgisayardan İzlemek

Konusu 'wodex wx1010İ Usb' forumundadır ve guclusat tarafından 26 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    wodex wx1010İ Usb Kayıt Ettiğiniz Videoları Bilgisayardan İzlemek için usb ye kayıt ettiğiniz .dvr formatındaki videonuzu önce dönütürmeniz lazım bunun bir kaç yolu ve yöntemi vardır bunlardan bir tanesi ekte sunduğum program ile yapılmaktadır

Ekli Dosyalar:

• dvr.rar
      dvr.rar
      Dosya Boyutu:
      71,9 KB
      Görüntüleme:
      136
  2. GOOLL

GOOLL Guest

dönüştürdük media player 11 yüklü yanlışım yoksa ama sonuç yok :S

3. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    test edilmiş ve ali firmasının sundugu bir programdır donusturmede yanlıslık yapmıs olabilirsiniz yenıden deneyınız daha sonra resimli açıklamalarını foruma eklerım

4. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    [video=metacafe;4120078/ts_to_mpeg/]http://www.metacafe.com/watch/4120078/ts_to_mpeg/[/video]

Ts mpeg nasıl dönüştürülür videolu açlıklamalrı yukardan izleyebilirsiniz

5. cendi

cendi Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    peki bilgisayardaki filmleri usb ile uyduda izleyebilir miyiz

---------- Sonra gönderilen Saat 14:34 ---------- İlk önce gönderilen Saat 14:32 ----------

çok acil lazım filmlerim mpeg ama izleyemiyorum uyduda boş çıkıyor yardımcı olursanız sevinirim

6. 052morşimşek

052morşimşek Gold Member

Ödül Puanları:
    16
    izliye biliyorsun vidyonu sadece mpege cevirmen yetmiyor cihazınada mpegde çalışabilmesi için yazılım yüklenmesi lazım

7. selo

selo Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    tesekurler ocam ıkı yıldır wodex wx 1010ı usb kullanıyorum. Devamlı uydudan yukleme yapıyordum sıfrelı kanallar acılmıyodu.Sızın sıte
    den cok faydalandım allah razı olsun sızden .yenı yayınları ızlıyorum. fılas bellekten eskı kayıtları ızlıyemıyorum.cıhaz kayıtta yapmıyor. ne yapmalıyım.tesekurler emegınıze salık.

8. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    bellek dolu ise kayıt yapmaz ayrıca eski yayınlar dediğiniz ts yayınlar yanı kayıt ettıgınız yayınlarsa sorun zaten olmaz platform2 yazılımı ota güncellemede mevcut değil yazılımlar forumda var usb ile yükleyebilirsiniz.p2 yazılımı kullanarak yeniden deneyiniz.

Sayfayı Paylaş