1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

wodex wx1010i USB Sorularınız - Sorunlarınız Ve Görüşleriniz

Konusu 'wodex wx1010İ Usb' forumundadır ve guclusat tarafından 21 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
  2. recepateselk

recepateselk Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    wodex 1010i usblerde uydudan yazılım gunceleyemiyoruz yuzde 99 da kalıyor ve hata veriyor yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler

3. veli öztürk

veli öztürk Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlarr vodeks 1010 usb yazılımı lazım banayardımcı olurmusunuz şimdiden tşk

4. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
  5. keyimagem

keyimagem Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    güçlüsat desteği niye kestiniz hellasat yazılımı verip sadece key güncelleseniz yeterliydi.

6. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Hellasat yazılımı olması lazım gittimi bilmiyorum bende anteni mevcut değil şu anda key olarak biss şifreleme sistemi ise bu konuda anlatımlar forumda mevcut eğer bulamazsanız yada nasıl yapıldıgı hakında bilgi lazımsa hengi kanalın keylerini aktif edecekseniz foruma yazınız

7. sesa_53

sesa_53 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    merhabalar efendim bir konuda yardımınızı isteyecektim. wodex 1010iusb cihazım var. emu yazılımı vardı hdd taktığımda cihz kendini habire resetliyordu. mediplayer özelliği adında bi yazılımı vardı sitede bu markanın onu yükledim artık reset atmıyordu düne kadar. 32i0 gb hdd kullanıyorum yaklaşık 80 i dolu. kaydederken sorun yok fakat videoların isimlerini yazarken cihaz kendini restlemeye başladi.. yazılımsal bi sorun mu dersniz yoksa hdd fazla mı geldi de kaldırmıyor? bi zahmet ilgilenirseniz sevinim.

8. uydudoktoru

uydudoktoru Aktif Üye Yönetici Yönetici

Ödül Puanları:
    38
    hdd ile ilgili bilgiler forumda mevcut olup marka ve markalara göre modeller farklılık gözterebiliyor.ayrıca kapasitenin dolmaya yaklaşmasıda bir etkendir

9. selami25

selami25 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş