1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

wodex wx1010İ USB Yükleyici Ve Editörleri

Konusu 'wodex wx1010İ Usb' forumundadır ve guclusat tarafından 24 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48

Taplin ve wodex erom yükleyici program EROMUPGRADE(29E)

• wodex wx1010İ USB Softcam Hazırlama Programı bu program ile softcam dosyalarınızı yada ınternetten indirdiğiniz softcam dosyalarınızı patch ye dönüştürebilirsiniz yada kendi patch dosyanızı hazırlayabilirsiniz
    Ali Chipset 3329 E cihazların kanal editörü olup portable olarak hazırladım klasör içerinden değilde sadece tek bir ikona maus ile dokunarak çalışabilecek

Usb Serisi Yükleyici Program ekte sunuyorum klasör içerisinden çıkarıp tek dosya haline hemde türkçe olarak yaptık
    Resimde kırmızı ile yazdığım işlemleri bu yükleyici ile yapabilirsiniz

defaultdb : kanal listesi yüklemek için kullanılır fakat bu kusumdan yüklenen kanal listesinin uzantisi .ddf olup fabrika ayarlarına dönmeden kullanılamaz ve fabrika ayarlarına dönünce kullanılır yenisi yüklenmeden de silinmez ne kadar fabrika ayarlarına dönerseniz dönün

userdb : asıl kanal listesini,n yüklendiği yer olup fabrika ayarlarına dönünce silinir fakat yüklenince hemen kullanabilirsiniz

DRV to TS convert programı ile kayıt yaptıgınız videoları pc den izlemek için dönüşüm yapan bir programdır programın önemli yerlerini türkçeleştirdim

Son düzenleme: 24 Şubat 2016
  2. watcherr

watcherr Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    teşekürler

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş