1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

wodex wx1010i yardım

Konusu 'Flash Dump Dosyaları / Flash Dump Files' forumundadır ve uyducel tarafından 23 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. uyducel

uyducel Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    elimde wx1010i var flaşı makine tanımıyor elnec programlayıcım var. flaşın üzerine ATMLN834 YAZIYOR USTALAR YARDIM. MUADİL NUMARASINI BİLEN VARMI?

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    S25FL032A [SOIC16] elnec programlayıcıda yabda yazdığım gibi kodlanıyor.

3. uyducel

Ödül Puanları:
    0
    usta olmadı yine okutamadım. karşılık kodu nedir acaba

4. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    bir kaç değişik serial epromu mevcuttur

Macronix MX25L3205D bunu deneyiniz çalışacaktır.

5. uyducel

Ödül Puanları:
    0
    sayın ustam denedim olmuyor. Ne yapayım acil bi çare ve daha once serial eprom yazdım. bunun karşılık kodunu bulmam lazım. sayın güçlü ustam bu işe bi el atsan....

6. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    iki çeşit entegre kullanılmakta olup bu entegre önpanel soketinin hemen yanında yer almaktadır bir entegre büyük diğer entegre ise küçüktür

büyük olan entegre : S25FL032A
    kuçuk olan entegre ise :MX25L3205D başka bir versiyonu yoktur. eğer sorun devam ediyorsa teamwiever ile bağlantı kurup pcden bakabiliriz.

7. uyducel

Ödül Puanları:
    0
    Sayın güçlü ustam çok tşk ediyorum!! Vermiş olduğun bilgiler çok işime yaradı çok sağolasın....

---------- Sonra gönderilen Saat 17:36 ---------- İlk önce gönderilen Saat 14:38 ----------

Sayın güçlüsat ustam wodex wx1010i usb dump dosyasını bulamıyorum direk yazılım dosyasını atıyorum eep1 hatası veriyor hatalı sofware diyor ne yapayım ustam..

8. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    eep1 yazdığına göre flash çalıştı demektir bu durumda yazılım yükleyici program olan erom ile güncel yazılımını yükleyiniz eğer yine aynı hatayı yaparsa ya yazılım koruyucu chip bozuk demektir yada işlemci bozuk demektir

Yüklüyor...