1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

wodex wx3000CAI Güncel Yazılımı 15.06.2009

Konusu 'wodex wx3000CAI' forumundadır ve guclusat tarafından 15 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    wodex wx3000CAI Güncel Yazılımı 15.06.2009 bu yazılımda cardshare özelliği mevcuttur daha sonra rs232 den nasıl yapıldığı hakkında resimli olarak anlatımını foruma upload edeceğim

bu yazılımda türksat hotbirt sıralı güncel olarak eklenmiştir

card share özelliğini açmak için kullanıcı ayarlarına geldiğinizde 5020 Tuşlayınız

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 29 Haziran 2009
  2. arpikli3

arpikli3 Moderator

Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler birde standart rs232 kablo (2-3 3-2 5-5) ile mi olacak.

3. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    evet Kablo bağlantısı yazdıgınız şekilde olacak

4. rizeli53

rizeli53 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    güçlüsat bu cardsharing olayı bayağı iyi olduda ben bu yazılımı attım ancak böyle bir menu bulamadım eminmisin cardsharing olduğuna ha varsada şimdi söyleseniz ne olacak anlamadım gitti.Yani derleme toplama bir cihaz çıkarıyorlar ne olduğu belli değil insan verdiği yazılımın nasıl çalıştığını belirtmez mi en azından nasıl aktif edilir söyleyinde bizde bildiklerimizle bir şeyler yapalım.insan üzülüyor verdiği paranın karşılığını alamayınca , aldığıma bin pişman oldum bu cihazı :S

Son düzenleme: 22 Haziran 2009
  5. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    Yukardaki mesaji bir daha okumanızı tavsiye ederim arkadasım ve en kısa sürede resimli olarak anlatımı yapılacaktır orjinal yazılımında bu sekılde bir özellik mevcut değildir yazılım dönüşüm yazılımı olup firma ile bir bağlantısıda yoktur

6. taner52

taner52 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    selam admın bana vodex 3000 caı sırus yazılımı lazım acıl şimdiden tesekkurler yardımlarınız için

Yüklüyor...