1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

wodex1010i usb desteği

Konusu 'wodex wx1010İ Usb' forumundadır ve toyannur tarafından 18 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. toyannur

toyannur Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Ben bugün Wodex 1010i usb aldım. Kayıt yapmak için harici hard disc alacağım eğer desteklerse 250, 320, veya 500 gb lık olmassa usb bellek alacağım 16 gb lık. Hangisini desteklediğini bana söylerseniz sevinirim. Forumlara yazdığnız cevapları okudum bir arkadaşın önce 500 gbı okuyormuş güncelleyince platform1 platform2 farkından hard disci görememeye başlamış. Ben öyle sorun yaşamak istemiyorum 2 platformda da çalışabilecek usn hard disc kapasitesi kaçtır bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim

2. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    maxtor 500 gb.
    MIKROBOX 250 GB 8MB CACHE 2.5" MASCOT SLIM
    philips 320 gb
    Western Digital Mybook2 500 GB
    western digital 320 gb

Usb hard disk olarak yukardakilerden tercih edebilrisiniz.

CRUZER 4GB
    TOSHIBA 8GB
    VERBATIM 8GB
    1gb sandisk titanium cruzer
    corsair flash voyager 2gb
    SanDisk Cruzer 4GB
    toshiba 4 gb

usb bellekleri tercih edebilirsiniz

3. yemzet

yemzet Yeni Üye Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    1
    P1 de 500 GB SAmsung HDD yi çalıştıramadım ama P2 yüklediğimde sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Nasipse akşam kurtlar vadisini kayıt etcem :)
    Sırf bu yüzden aldım uyduyu

4. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    ps yazılımda çok gelişmeler var fakat unutmayınızkı halen daha beta yazılımdır yanı gözünüze çarpan bazı eksıklıkler olabilecektir

5. guclusat

Ödül Puanları:
    48
    Ben kendim bozuk olan labtop hdd kullanıyorum sorunsuz çalışmaktadır hem p1 hemde p2 de gayet güzel çalışıyor.

Yüklüyor...