1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

Wpi Videolu Anlatım

Konusu 'Görsel ve Resimli Anlatımlar' forumundadır ve guclusat tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48

"Katılımsız olunca ne oluyor 2 kere ileri tuşuna basıp, serial veya crack yapmaktan acizmiyiz kardeşim"

Çoğu insandan bu kelimeyi duydum arkadaşlar. Evet doğrudur; 1 veya 2 program kuracaksanız söylediğinize katılabilirim fakat format sonrası kullandığınız 15-20 programı (Şahsen her formattan sonra sabit olarak 21 adet program kurmaktayım) kurmaya kalktığınızda işler değişiyor tabi:)

İşte bu yüzden indirmiş olduğunuz katılımsız programların topluca kurulmasını sağlayan Wpi programının nasıl kullanılacağını basit bir şekilde anlatmaya çalıştım arkadaşlar.

Yukarıda videolu anlatımdan 2 kare verdim.

Wpi 7.7.0 Buradan

http://www.wpiw.net/downloads/WPI_v7.7.0.rar

Videolu Anlatım Buradan

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

İndireceğiniz dosya .exe uzantılıdır çalıştırmak için üzerine tıklamanız yeterlidir. Kendi oynatıcısı ile paketlenmiştir. (Videoyu kapattığınızda oynatıcıyı bir daha görmezsiniz merak etmeyin)

Süre: 4dk 21sn
    Boyut: 14.5 Mb

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş