1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Forum İllegal Uyarısı Forum kuralları gereği forumda video ve illagal paylaşım yapmak yasaktır.Program Arşivimizde ise kısıtlanmış sürüm yada dağıtımı serbest olan (trial - freeware) yazılımlar yayınlayınız..Aksi takdirde mesajlarınız silinecektir..

XenForo Estetik alıntı seçici

Konusu 'XenForo' forumundadır ve guclusat tarafından 23 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. guclusat

guclusat Tanınmış Üye Süper Moderatör

Ödül Puanları:
    48
    Orjınal konu:http://www.xf-russia.ru/forum/threads/esthetic-quote-selected-ru.1564/
    [​IMG][​IMG]
    Kurulum

1. Upload klasorunun içindekıleri ftpye atın
    2. xml dosyasını eklenti yukleden yükleyin [tr çevirisini yaptım isteyen onu kullansın]
    Not:Arkadaşlar öncelıkle belirmeliyim sanırım eklenti resmisitede (xenforo.com) ekenmemiş güvenmıyorsanız kullanmayın ben kullanıyorum Orjınal konu olarak verdiğim linkleti site xenforo rus destek sitesi ve ositede bu eklentiyi kullanıyor ben guvenıp kullandım ve sorun yaşamadım kolaygelsin.Ve son olarak xenforodaki CyberAP bu forumdadir sanırım onun forumu .
    gri olmasını isteyen gri adlı dosyayıda ındırıp /styles/esthetic/ içine atsın

Ekli Dosyalar:

Yüklüyor...